هدر موبایل
1398/09/23 14:12:00
سرویس اقتصادی
جوابیه روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی؛

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مجری طرح مدیریت مصرف سوخت است

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد؛ این شرکت مجری طرح مدیریت مصرف سوخت است و تخصیص سهمیه بنزین به خودروهای فرسوده در حیطه وظایف شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نیست.
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مجری طرح مدیریت مصرف سوخت است روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد؛ این شرکت مجری طرح مدیریت مصرف سوخت است و تخصیص سهمیه بنزین به خودروهای فرسوده در حیطه وظایف شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/82529.jpg شرکت,ملی,پخش,فرآورده‌های,نفتی,مجری,طرح,مدیریت,مصرف,سوخت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روابط عمومی شرکت ملی پالایش و  پخش فرآوردههای نفتی در پی انتشار خبری با عنوان "به خودروهای با 15 سال ساخت به بالا سهمیه بنزین تعلق نگرفته است" در خبرگزاری خانه ملت جوابیه‌ای در اختیار این خبرگزاری قرار داد.

متن جوابیه بدین شرح است

با سلام و احترام

عطف به خبر درج شده مورخ ۴ آذر ماه سال 98 آن خبرگزاری محترم با موضوع "به خودروهای با 15 سال ساخت به بالا سهمیه بنزین تعلق نگرفته است" همانگونه که بارها تاکید شده است شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به‌عنوان مجری طرح مدیریت مصرف سوخت است و موارد مورد اشاره در متن خبر به هیچ وجه در حوزه، تصمیم گیری این شرکت نبوده و می‌بایست از طریق مبادی قانونگذاری پیگیری شود.

شایان ذکر است عدم تخصیص سهمیه بنزین به خودروهای فرسوده مطابق با تصویب نامه کمیسیون موضوع اصل ۱۳8 قانون به شماره 61572  ت 42596گ به تاریخ 30/3/1388 است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet