خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/09/23 17:01:03
سرویس سیاسی
عضو مجلس خبرگان رهبری:

انتقاد متفاوت از تخریب است

عضو مجلس خبرگان رهبری توهین و تخریب را از نشانه های تندروی خواند و گفت: تندروها به بهانه انتقاد کردن اقدام به توهین و نسبت دادن موارد ناروا به دیگران می کنند این در حالی است که انتقاد کردن متفاوت از توهین و تخریب است.
انتقاد متفاوت از تخریب است عضو مجلس خبرگان رهبری توهین و تخریب را از نشانه های تندروی خواند و گفت: تندروها به بهانه انتقاد کردن اقدام به توهین و نسبت دادن موارد ناروا به دیگران می کنند این در حالی است که انتقاد کردن متفاوت از توهین و تخریب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711101377465450.jpg انتقاد,متفاوت,از,تخریب,است Icana

هاشم هاشم‌زاده هریسی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تندروی و تندروها بلای نظام هستند، گفت: 80 درصد مشکلاتی که امروز کشور را به خود درگیر کرده ناشی از تندروی است، تندروها از ابتدای پیروزی انقلاب هم بودند و به جای اینکه روز به روز کنترل و تعدیل شوند متاسفانه روز به روز تشدید شده و علت آن هم این است که از تندروها حمایت و پشتیبانی می شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادبیات و عمل آمیخته با تندروی را برای انقلاب و کشور آسیب زا خواند و ادامه داد: تندورها اگرچه از نظر تعداد کم هستند اما صدای بلندی دارند، این گروه با بدگویی و طرح موضوعات خلاف واقع فضا را تنش آلود و متشنج کرده به طوریکه متاسفانه امروز شاهدیم تندروها آزادانه هر چه میخواهند مطرح می کنند و هیچ کسی هم آنها را نهی از منکر نمی‌کند.

وی با بیان اینکه مجلس آینده هم در معرض آسیب تندروها و تندروی است افزود: از نهادها و کسانی که نامزدها را تایید صلاحیت می کنند و همچنین از مردم درخواست دارم که با تایید صلاحیت نکردن تندروها و رای ندادن به آنها، افراد عادی، معتدل، منطقی  و با انصاف و عدالت را راهی پارلمان کنند.

 عضو مجلس خبرگن رهبری با بیان اینکه افراد تندرو بدون انصاف، بر اساس احساسات و بی توجه به رعایت اصول اخلاقی اظهارنظر می‌کنند تصریح کرد: در انتخابات آینده مجلس، مسئولان و مردم باید مراقبت کنند که تندروها و تندروی مورد حمایت و تایید نباشد؛ متاسفانه شیوه عملکرد تندروها این گونه است که از یک گروه سیاسی بی قید و شرط حمایت کرده و گروهی دیگر را به طور کامل طرد می کنند که همین شیوه عملکرد منجر به ایجاد جنجال در فضای کشور می شود.

وی با بیان اینکه تندوری با اسلامیت، اخلاق و آرمان های انقلاب اسلامی در تضاد است ادامه داد: گروه های سیاسی بدانند اگر افراد تندرو را در لیست ها قرار داده و از آنها به عنوان سر لیست استفاده کنند  مردم و نظام را به مشکل انداخته و جامعه را درگیر تنش می کنند.

هاشم زاده هریسی خطاب به رای دهندگان گفت: حتی اگر گروه های سیاسی افراد تندرو را در لیست قرار دادند رای دهندگان باید با مراقبت به آنها رای ندهند زیرا مجلس جایی برای تندروی نبوده و کارها باید عقلانی و با انصاف و تقوا پیش برود.

عضو مجلس خبرگان رهبری توهین و تخریب را از نشانه های تندروی خواند و گفت: تندروها به بهانه انتقاد کردن اقدام به توهین و نسبت دادن موارد ناروا به دیگران می کنند این در حالی است که انتقاد کردن متفاوت از توهین و تخریب است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet