هدر موبایل
1398/09/22 10:43:00
سرویس بین الملل
جلسه کمیته اجرائی APPCED انجام شد:

انتخاب کره جنوبی به عنوان رئیس بیستمین دوره APPCED

کشور کره جنوبی در جلسه کمیته اجرائی APPCED با پیشنهاد هیات جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس بیستمین دوره APPCED  انتخاب شد.
انتخاب کره جنوبی به عنوان رئیس بیستمین دوره APPCED کشور کره جنوبی در جلسه کمیته اجرائی APPCED با پیشنهاد هیات جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس بیستمین دوره APPCED  انتخاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912103944795546.jpg انتخاب,کره,جنوبی,به,عنوان,رئیس,بیستمین,دوره,APPCED Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،هیأت ایرانی با شرکت در جلسه و مذاکرات مطروحه که با حضور شرکت کنندگان از کشورهای عضو و نمایندگان نهادهای بین‌المللی برگزار شد؛ ضمن استماع سخنرانی‌ها در راستای کاهش عوارض انسانی‌، طبیعی و آلودگی‌های زیست محیط ‌ناشی از دخالت انسان‌ها در طبیعت پیشنهادهای مطرح کردند که مورد توجه و تائید حاضرین قرار گرفت.

 

محمدرضا تابش در نوزدهمین اجلاس APPCED

 

در جلسه کمیته اجرائی APPCED با پیشنهاد هیات جمهوری اسلامی ایران کشور کره جنوبی به عنوان رئیس بیستمین دوره APPCED  انتخاب شد.

در ادامه حاضرین با توجه به سابقه و توانمندی جناب آقای تابش نماینده مجلس ایران ایشان را به عنوان نایب رئیس اول APPCED، نماینده کشور مغولستان را به عنوان نایب رئیس دوم و نماینده کشور لائوس را بعنوان دبیر کل کمیته اجرایی APPCED برگزیدند.

 

محمدرضا تابش در نوزدهمین اجلاس APPCED

 

همچنین در این جلسه با پیشنهاد مغولستان و ایران مقرر شد میزبانی بیستمین مجمع عمومی APPCED در سال ۲۰۲۱ در شهر اولان باتار مغولستان و میزبانی بیست و ‌یکمین مجمع عمومی APPCED در سال ۲۰۲۳ در تهران برگزار گردد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet