هدر موبایل
1398/09/23 09:10:00
سرویس بین الملل
با پیشنهاد ایران در بیانیه نهایی اجلاس APPCED به تصویب رسید

نفی استفاده از ابزار تحریم در موضوعات بشردوستانه و زیست محیطی

مبارزه با پدیده ریزگردها و نیز نفی استفاده از ابزار تحریم در موضوعات بشردوستانه و زیست محیطی به پیشنهاد ایران در بیانیه نهایی مجمع عمومی APPCED افزوده و به تصویب رسید.
نفی استفاده از ابزار تحریم در موضوعات بشردوستانه و زیست محیطی مبارزه با پدیده ریزگردها و نیز نفی استفاده از ابزار تحریم در موضوعات بشردوستانه و زیست محیطی به پیشنهاد ایران در بیانیه نهایی مجمع عمومی APPCED افزوده و به تصویب رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201912101118292415.jpg نفی,استفاده,از,ابزار,تحریم,در,موضوعات,بشردوستانه,و,زیست,محیطی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه اختتامیه نوزدهمین مجمع عمومی APPCED در سئول کره جنوبی بیانیه نهایی اجلاس در چندین بند با اجماع همه حاضرین به تصویب رسید که دو بند از این قطعنامه به پیشنهاد هیات ایرانی درخصوص لزوم هماهنگی و تعامل کشورها در مبارزه با پدیده ریزگردها و نیز نفی استفاده از ابزار تحریم در موضوعات بشردوستانه و زیست محیطی به  بیانیه افزوده و به تصویب رسید .

 

جلسه کمیته اجرائی APPCED

 

براساس این گزارش در انتهای جلسه، محمدرضا تابش رئیس هیات پارلمانی ایران از مهمان نوازی دولت، مجلس و مردم کره در برگزاری خوب و شایسته این اجلاس قدردانی کرد و تحرک بیشتر مجالس حوزه آسیا پاسفیک را در خصوص تخریب محیط زیست و‌ صیانت از طبیعت خواستار شد.

 

جلسه کمیته اجرائی APPCED

 

وی از حضار که با رأی اعتماد خویش ‌وی را به سمت نایب رئیس اول APPCED برگزیدند سپاسگزاری کرد .

تابش همچنین از عنایت کشورهای عضو به تصویب دو بند پیشنهادی ایران در ارتباط با تحریم ها و ریزگردها و گنجاندن آن در قطعنامه و میزبانی ایران برای مجمع عمومی سال ۲۰۲۳ قدردانی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet