خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/23 14:55:07
سرویس اقتصادی
اکبری خبرداد:

آماده‌باش دستگاه‌های استان فارس برای مقابله با هجوم ملخ‌ها

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: دستگاه‌ها در استان فارس در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت آغاز هجوم ملخ‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.
آماده‌باش دستگاه‌های استان فارس برای مقابله با هجوم ملخ‌ها عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: دستگاه‌ها در استان فارس در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت آغاز هجوم ملخ‌ها اقدامات لازم را انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103065541325.jpg آماده‌باش,دستگاه‌های,استان,فارس,برای,مقابله,با,هجوم,ملخ‌ها Icana

علی اکبری عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص آمادگی استان‌های جنوبی کشور برای مقابله با موج سوم هجوم ملخ‌ها، گفت: پیش بینی می‌شد موج سوم هجوم ملخ‌ها در دی و بهمن ماه وارد ایران و لاروهای موجود در کشور نیز به آنها اضافه شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دور قبلی هجوم ملخ‌ها علی رغم تامین منابع کافی با مشارکت و فعالیت خوب جهاد کشاورزی، فرمانداری، تعاونی‌ها و مردم مقابله خوبی صورت گرفت، ادامه داد: با وجود عملکرد مناسب دستگاه‌های دولتی و نهادهای مردم حداقل آسیب ناشی از هجوم ملخ‌ها به بخش کشاورزی وارد شد.

علی اکبری تیتر یک

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امیدواریم  با ادامه مکانیزم گذشته مقابله با هجوم ملخ‌ها شاهد خسارت کمی در موج سوم نیز باشیم، عنوان کرد:  دستگاه‌های دولتی و مردم نهاد باید هشدارهای فائو در زمینه هجوم مجدد ملخ‌ها را جدی بگیرند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستگاه‌ها در استان فارس در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت آغاز هجوم ملخ‌ها اقدامات لازم را انجام دهند، گفت: در کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست به سازمان برنامه و بدوجه تاکید شده تا منابع لازم برای مقابله با ملخ‌ها را تامین کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet