هدر موبایل
1398/09/25 08:46:31
سرویس اقتصادی
رحمانی در گفت‌وگو با خانه ملت:

واگذاری خودروسازی‌ها منتفی نشده است/ وزارت صمت علاقه ای به سهامداری در بانک پارسیان ندارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌گوید وزارت صنعت انگیزه‌ای برای سهامداری در بانک پارسیان ندارد.
واگذاری خودروسازی‌ها منتفی نشده است/ وزارت صمت علاقه ای به سهامداری در بانک پارسیان ندارد وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌گوید وزارت صنعت انگیزه‌ای برای سهامداری در بانک پارسیان ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103005336064.jpg واگذاری,خودروسازی‌ها,منتفی,نشده,است/,وزارت,صمت,علاقه,ای,به,سهامداری,در,بانک,پارسیان,ندارد Icana

رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت واگذاری خودروسازی‌ها، گفت: واگذاری خودروسازی ها در قالب پروسه ای انجام می‌گیرد؛ اصلاحات  ساختاری در این صنعت شروع و زمینه واگذاری شرکت‌های تو در توی در خودروسازی‌ها در حال فراهم شدن است.

وزارت صنعت، معدن و تجارت از واگذاری خودروسازی ها کوتاه نمی‌آید

وی با بیان اینکه برای واگذاری خودروسازی ها باید از ظرفیت افراد و گروه هایی که توانایی و تجربه کافی دارند، استفاده کرد، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت از واگذاری خودروسازی ها کوتاه نمی آید.

وزیر کابینه دوازدهم با اشاره به شیوه واگذاری خودروسازی ها، اضافه کرد: در وهله نخست باید اموال و املاک خودروسازی ها واگذار شود سپس شرکت های وابسته آنها و در مرحله آخر سهام اصلی خودروسازان واگذار می‌شود که تحقق این امور مستلزم برخی زمینه سازی ها است.

رحمانی در پاسخ به این پرسش که آیا وزارتخانه تحت امرش برای حفظ سهام ایران خودرو در بانک پارسیان تلاش می‌کند، توضیح داد: اصلا؛ وزارت صمت انگیزه‌ای برای سهامداری در بانک پارسیان ندارد.

نامه نگاری با وزارت اقتصاد برای واگذاری سهام ایران خودرو در بانک پارسیان

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه به وزارت اقتصاد و دارایی سه بار برای واگذاری سهام ایران خودرو در بانک پارسیان نامه نوشته است، ادامه داد: به تمام مسئولان، گفته شده که در راستای واگذاری این سهام تمام تلاش خود را به کار برند زیرا هر چه سهام بانک پارسیان زودتر واگذار شود برای وزارت صنعت، معدن و تجارت بهتر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet