هدر موبایل
1398/09/24 10:40:54
سرویس سیاسی
سعیدی در تشریح نشست فراکسیون امید مطرح کرد؛

بررسی راهکارهای تبدیل تهدیدها و تحریم‌ها به فرصت در فراکسیون امید

سخنگوی فراکسیون امید مجلس با اشاره به برگزاری جلسه این فراکسیون ضمن دعوت از رئیس فراکسیون مقابله با تحریم‌ها، گفت: نحوه کاهش فشارهای اقتصادی بر کشورمان در زمان تحریم‌های آمریکایی در این جلسه بررسی شد.
بررسی راهکارهای تبدیل تهدیدها و تحریم‌ها به فرصت در فراکسیون امید سخنگوی فراکسیون امید مجلس با اشاره به برگزاری جلسه این فراکسیون ضمن دعوت از رئیس فراکسیون مقابله با تحریم‌ها، گفت: نحوه کاهش فشارهای اقتصادی بر کشورمان در زمان تحریم‌های آمریکایی در این جلسه بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912101571580791.jpg بررسی,راهکارهای,تبدیل,تهدیدها,و,تحریم‌ها,به,فرصت,در,فراکسیون,امید Icana

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تشریح نشست صبح امروز (یکشنبه، 24 آذرماه) فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت: در این جلسه میزبان منوچهر متکی و محمدعلی پورمختار رئیس فراکسیون مقابله با تحریم‌ها بودیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در این جلسه پیرامون اهداف و برنامه های فراکسیون مقابله با تحریم از سوی آقای پورمختار گزارشی ارائه شد و آقای متکی نیز درباره این موضوع با هدف تبدیل تهدیدهای تحریمی به فرصت اظهاراتی داشت که چگونه در شرایط فعلی بتوانیم فشار آمریکا را بر کشورمان کم کنیم. نمایندگان نیز در این خصوص نظرات خود را ارائه کردند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه از بحرینی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دعوت شد تا درخصوص طرح خود پیرامون بانکداری اسلامی توضیحاتی ارائه کند و نظر نمایندگان را برای حمایت از این طرح جلب کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet