هدر موبایل
1398/09/24 11:04:25
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان؛

تسهیلات دریافتی شهرداری‌ها در بودجه سنواتی پیش‌بینی شود

نمایندگان مجلس شهرداری‌ها را موظف به پیش‌بینی تسهیلات دریافتی در بودجه سنواتی شهردرای، سازمان‌ها و مؤسسات وابسته کردند.
تسهیلات دریافتی شهرداری‌ها در بودجه سنواتی پیش‌بینی شود نمایندگان مجلس شهرداری‌ها را موظف به پیش‌بینی تسهیلات دریافتی در بودجه سنواتی شهردرای، سازمان‌ها و مؤسسات وابسته کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612103265121449.jpg تسهیلات,دریافتی,شهرداری‌ها,در,بودجه,سنواتی,پیش‌بینی,شود Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت،نمایندگان در نشست علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه، 24 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه دوفوریتی درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با ماده 18 و تبصره‌ آن در مورد شروط دریافت تسهیلات شهرداری‌ها با 149 رأی موافق، 9 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 227 نماینده حاضردر جلسه موافقت کردند.

در ماده 18این لایحه آمده است: شهرداری‌ها موظفند قبل از أخذ هرگونه تسهیلات نسبت به پیش‌بینی و تصویب آن در بودجه سالیانه شهرداری، سازمان‌ها و مؤسسات وابسته اقدام نمایند. میزان بازپرداخت تسهیلات در هرسال باید به گونه‌ای باشد که بازپرداخت اصل و سود تسهیلات دریافتی هرسال به‌ علاوه مانده بدهی از زمان تصویب این قانون از یک ‌سوم عملکرد بودجه سال قبل بیشتر نباشد. موارد مستثنی از این ماده به صورت موردی به پیشنهاد شهردار و تصویب شورای اسلامی شهر و تأیید وزارت کشور تعیین می‌شود.

همچنین در تبصره این ماده آمده است: ­دستورالعمل نحوه دریافت تسهیلات در دهیاری‌ها توسط وزارت کشور تهیه و ابلاغ می‌گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet