هدر موبایل
1398/09/24 12:10:26
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی؛

شرکت های دولتی از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:عمدتا شرکت های دولتی و وابسته به دولت از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند یا به نوعی کالا را به بازار عرضه می کنند که موجب افزایش قیمت ها شده است.
شرکت های دولتی از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:عمدتا شرکت های دولتی و وابسته به دولت از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند یا به نوعی کالا را به بازار عرضه می کنند که موجب افزایش قیمت ها شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101467359445.jpg شرکت,های,دولتی,از,ارائه,کالا,به,بازار,امتناع,می,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی با قدردانی از وزیر نیرو به جهت تصویب بخشی از حقآبه کشاورزان دشتها، در تذکر شفاهی به اردکانیانگفت: با اعزام کارشناسان به این منطقه و رسمیت شناختن حقوق مردم در حوزه آب امید تازه ای را ایجاد کرد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت حدود یک سال فرصت برای پیدا کردن راه حل تامین هزینه های کشور و ایجاد منابع جدید برای هزینه ها داشت اما در لایحه بودجه سال 99 بخشی از منابع درآمدی صوری است و این لایحه در جهت بهبود وضعیت اقتصادی مردم نیست.

وی خطاب به وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: قرارداد مربیان خارجی با باشگاه ها باید شفاف و گزارش آن ها به مجلس ارائه شود.

حاجی دلیگانی با اشاره به اخبار مربوط به قرص هایی که در کیک دیده شده، گفت: مسئولان مربوطه باید این موضوع را بررسی و با خاطیان برخورد کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم یادآور شد: مسئولان ذیربط در خصوص کنترل قیمت ها باید اقدام عاجلانه ای کنند زیرا وضعیت جامعه مناسب نیست متاسفانه عمدتا شرکت های دولتی و وابسته به دولت از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند یا به نوعی کالا را به بازار عرضه می کنند که موجب افزایش قیمت ها شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet