هدر موبایل
1398/09/24 12:27:31
سرویس صحن
خجسته در تذکر شفاهی:

قوه قضائیه به موضوع مخالفت دیوان عدالت اداری با اجرای قانون ایثارگری ورود کند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از رئیس قوه قضائیه خواست تا برای بررسی دلایل مخالفت دیوان عدالت اداری برای اجرای ماده ۵۱ قانون ایثارگری ورود پیدا کند.
قوه قضائیه به موضوع مخالفت دیوان عدالت اداری با اجرای قانون ایثارگری ورود کند نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از رئیس قوه قضائیه خواست تا برای بررسی دلایل مخالفت دیوان عدالت اداری برای اجرای ماده 51 قانون ایثارگری ورود پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905107550237417.jpg قوه,قضائیه,به,موضوع,مخالفت,دیوان,عدالت,اداری,با,اجرای,قانون,ایثارگری,ورود,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، امیر خجسته در نشست علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک به مناسبت 26 آذرماه روز رانندگان در بیان مطالبات این قشر، در تذکر به وزیر راه و شهرسازی افزود: با توجه به اینکه رانندگان بعد از گرانی بنزین با مشکلات عدیده ای مواجه هستند انتظار می رود برای تامین خواسته آن ها اقدام شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه از رئیس قوه قضائیه خواست تا جهت بررسی دلایل مخالفت دیوان عدالت اداری با اجرای ماده 51 قانون ایثارگری ورود پیدا کند تا حق ایثارگران تضییع نشود.

وی در تذکر به دولت و وزرای اقتصادی به ویژه رئیس سازمان برنامه و بودجه، تصریح کرد: سازمان برنامه و بودجه بعد از گرانی بنزین و تحمیل فشار اقتصادی به مردم اعلام کرد 60 میلیون یارانه بنزین به مردم پرداخت خواهد شد اما در حوزه انتخابیه شنیدیم که این امر محقق نشده و تنها تعداد محدودی از افراد این یارانه را دریافت کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خطاب به دولت تاکید کرد: چرا به وعده خود عمل نمی کنید ضمن اینکه اعلام کرده ایم که حساب های مردم را باید مورد بررسی قرار دهید اما باید به این نکته توجه کنید که در این مورد باید حساب دانه درشت ها و نجومی بگیران را بررسی کنید.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان از هیات رئیسه خواست تا در جهت راستی آزمایی برای بررسی نحوه پرداخت یارانه های بنزین کمیته حقیقت یاب پارلمانی در دولت حضور پیدا کرده و برای مردم شفاف سازی کند تا این نگرانی آن ها برطرف شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet