خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/24 13:52:55
سرویس سیاسی
واکنش سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس به میانجیگری دوباره عمران خان:

ایران همیشه آمادگی خود را برای حل مناقشات با عربستان اعلام کرده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی همیشه اعلام آمادگی کرده که می‌تواند مناقشات را با مذاکره و گفت‌وگو حل کند؛ بنابراین امیدواریم که سفر عمران خان در جهت کاهش مناقشات میان ۲ کشور مفید باشد.
ایران همیشه آمادگی خود را برای حل مناقشات با عربستان اعلام کرده است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی همیشه اعلام آمادگی کرده که می‌تواند مناقشات را با مذاکره و گفت‌وگو حل کند؛ بنابراین امیدواریم که سفر عمران خان در جهت کاهش مناقشات میان 2 کشور مفید باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101827199839.jpg ایران,همیشه,آمادگی,خود,را,برای,حل,مناقشات,با,عربستان,اعلام,کرده,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سفر روزهای آینده عمران خان، نخست وزیر پاکستان به عربستان اشاره کرد و گفت: پاکستان یکی از همسایگان بزرگ جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود و روابط این 2 کشور هم در طول انقلاب اسلامی بسیار مناسب بوده است.

وی در ادامه افزود: زمینه‌های مراودات زیادی در بین 2 کشور ایران و پاکستان وجود دارد که باعث می‌شود تا تعاملات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی را تقویت کند به همین جهت عمران خان تلاش می‌کند تا بین مناقشات ایران و کشورهای همسایه نقش آفرینی ایفا کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار کرد: عربستان از کشورهایی بوده که با ما روی مسائل گوناگون مناقشاتی دارد و احتمالا نخست وزیر پاکستان در سفر خود به پاکستان پیرامون همین مسائل و کاهش التهابات بین 2 کشور صحبت خواهد کرد.

نماینده مردم ورامین تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از طرح چنین مباحثی استقبال می‌کند و همیشه هم اعلام آمادگی کرده که می‌تواند مناقشات را با مذاکره و گفت‌وگو حل کند؛ بنابراین امیدواریم که سفر عمران خان در جهت کاهش مناقشات میان 2 کشور مفید باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet