هدر اصلی
1398/09/24 14:55:42
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان؛

سامانه اطلاعات پرسنلی شهرداری ها جهت کاهش هزینه های جاری راه اندازی می شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با راه اندازی سامانه اطلاعات پرسنلی شهرداری ها، سازمان ها، نهادها، موسسات و شرکت های وابسته توسط وزارت کشور موافقت کردند.
سامانه اطلاعات پرسنلی شهرداری ها جهت کاهش هزینه های جاری راه اندازی می شود نمایندگان مجلس شورای اسلامی با راه اندازی سامانه اطلاعات پرسنلی شهرداری ها، سازمان ها، نهادها، موسسات و شرکت های وابسته توسط وزارت کشور موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911105072649250.jpg سامانه,اطلاعات,پرسنلی,شهرداری,ها,جهت,کاهش,هزینه,های,جاری,راه,اندازی,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه دوفوریتی درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با ماده 19 این لایحه با 136 رأی موافق، 20 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از 213 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در ماده 19 آمده است: به منظور کاهش هزینه‌های جاری شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و ساماندهی نیروی انسانی آنان، وزارت کشور مکلف می شود حداکثر تا شش ماه پس از لازم‌الاجراءشدن این قانون نسبت به راه اندازی سامانه اطلاعات پرسنلی شهرداری‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکتهای وابسته به آنها اقدام نماید. شهرداری‌ها مکلفند نسبت به ثبت اطلاعات حداکثر سه‌ماه بعد از راه‌اندازی سامانه مذکور اقدام نمایند.

تبصره- مقررات استخدامی کلیه کارکنان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و مؤسسات، سازمان‌ها و شرکتهای وابسته به شهرداری بر طبق آیین‌نامه‌ای است که توسط وزارت کشور با همکاری سازمان اداری و استخدامی ظرف مدت شش‌ماه از تاریخ ابلاغ این قانون تهیه می‌شود و به تصویب هیأت وزیران می‌رسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet