هدر اصلی
1398/09/25 09:00:03
سرویس اجتماعی
حاجی‌دلیگانی:

برای استخدام کارکنان قوه قضاییه باید اعتبارات کافی در نظر گرفته شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بودجه لازم برای تعیین وضعیت کارکنان قوه قضائیه در بودجه سال ۹۹ پیش‌بینی نشده است که برای رفع این مسئله، باید اعتباراتی در نظر گرفته شود.
برای استخدام کارکنان قوه قضاییه باید اعتبارات کافی در نظر گرفته شود عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بودجه لازم برای تعیین وضعیت کارکنان قوه قضائیه در بودجه سال 99 پیش‌بینی نشده است که برای رفع این مسئله، باید اعتباراتی در نظر گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712102661483677.jpg برای,استخدام,کارکنان,قوه,قضاییه,باید,اعتبارات,کافی,در,نظر,گرفته,شود Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به کمبود نیروی قضایی در دادگاه‌ها و مراکز قضایی، گفت: برای رفع این مشکل، باید بودجه دستگاه قضا افزایش یابد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه، قوه قضائیه مکلف به استخدام قضات و کارکنان اداری است که باید بودجه کافی برای این کار در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: بودجه لازم برای تعیین وضعیت کارکنان قوه قضائیه در بودجه سال 99 پیش‌بینی نشده است که برای رفع این مسئله، باید اعتبارات کافی در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعا در زمان بررسی بودجه سال آینده، باید این مسائل مورد توجه جدی قرار گیرد و بودجه لازم برای آن در نظر گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet