هدر موبایل
1398/09/25 11:21:32
سرویس اقتصادی
کبیری خبر داد:

پیشنهاد ویژه مجلس برای افزایش حقوق کارمندان در سال 99/ پیشنهاد دولت در لایحه بودجه کافی نیست

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نمایندگان در حال تنظیم و تدوین راهکار و پیشنهاد ویژه برای افزایش حقوق کارمندان هستند، زیرا افزایش ۱۵ درصدی حقوق با توجه به وضعیت تورم کافی نیست.
پیشنهاد ویژه مجلس برای افزایش حقوق کارمندان در سال 99/ پیشنهاد دولت در لایحه بودجه کافی نیست عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نمایندگان در حال تنظیم و تدوین راهکار و پیشنهاد ویژه برای افزایش حقوق کارمندان هستند، زیرا افزایش 15 درصدی حقوق با توجه به وضعیت تورم کافی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201810103530886683.jpg پیشنهاد,ویژه,مجلس,برای,افزایش,حقوق,کارمندان,در,سال,99/,پیشنهاد,دولت,در,لایحه,بودجه,کافی,نیست Icana

سیدتقی کبیری عضو هیأت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش حداقلی حقوق کارمندان در سال 99، گفت: دولت در لایحه بودجه سال آینده، میزان افزایش حقوق کارمندان را 15 درصد تعیین کرده، اما قطعا این میزان افزایش، با وضعیت تورمی منطبق نیست.

گراف لایحه بودجه 99

افزایش حقوق کارمندان در سال آینده باید متناسب با میزان تورم باشد

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا رویکرد نمایندگان مجلس افزایش حقوق کارمندان متناسب با میزان تورم در سال آینده است، زیرا با توجه به افزایش چشمگیر تورم در سال جاری، تعیین افزایش حداقلی حقوق در سال 99 غیرمنطقی است.

پیشنهاد نمایندگان مجلس برای افزایش حقوق کارمندان در سال 99

نمایندگان در حال تنظیم و تدوین راهکار و پیشنهاد ویژه برای افزایش حداکثری حقوق کارمندان هستند، زیرا افزایش 15 درصدی حقوق با توجه به وضعیت تورم کافی نیست

وی از پیشنهاد نمایندگان مجلس برای افزایش حقوق کارمندان در سال 99 خبر داد و گفت: نمایندگان در حال تنظیم و تدوین راهکار و پیشنهاد ویژه برای افزایش حقوق کارمندان هستند، زیرا افزایش 15 درصدی حقوق با توجه به وضعیت تورم کافی نیست.

کبیری ادامه داد: افزایش 15 درصدی حقوق کارمندان، حداقل میزانی است که می توان در نظر گرفت، البته مجلس راه کاری را برای افزایش حقوق کارمندان در سال 99 می اندیشد تا دولت نتواند در سیستم پرداخت پلکانی، حداقل میزان را پرداخت کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت علت افزایش حداقلی حقوق کارمندان در سال 99 را نبود اعتبارات لازم اعلام می کند، اما دولت برای تأمین کسری بودجه نباید به مردم فشار بیاورد بلکه باید نحوه هزینه کرد اعتبارات دستگاه ها اصلاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet