هدر اصلی
1398/09/25 09:16:04
سرویس اجتماعی
ابطحی:

ضرورت افزایش بودجه دستگاه قضا برای کاهش اطاله دادرسی‌

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: باید بودجه دستگاه قضا افزایش یابد تا اطاله دادرسی‌ها کاهش یابد.
ضرورت افزایش بودجه دستگاه قضا برای کاهش اطاله دادرسی‌ عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: باید بودجه دستگاه قضا افزایش یابد تا اطاله دادرسی‌ها کاهش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912107103273563.jpg ضرورت,افزایش,بودجه,دستگاه,قضا,برای,کاهش,اطاله,دادرسی‌ Icana

محمدجواد ابطحی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به کمبود نیروی قضایی در دادگاه ها و مراکز قضایی گفت: باید بودجه دستگاه قضا افزایش یابد تا اطاله دادرسی‌ها کاهش یابد، شعب بیشتری تاسیس شود، پلیس قضایی ایجاد شود و کیفیت و کمیت مراکز پزشکی قانونی ارتقا یابد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه بودجه این بخش بسیار کم است و باید نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 99 و اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی تلاش کنند تا بودجه قوه قضائیه برای حل مشکلات و خلأهای این دستگاه افزایش یابد.

وی ادامه داد: قرار بود در چهار ماه ابتدای سال، ساختار بودجه اصلاح شود که نشد و اگر این اتفاق می‌افتاد، قطعا نهادها و دستگاه های مختلف تا این حد مشکل نداشتند.

ابطحی بیان کرد: از سال 96 افراد زیادی برای جذب در قوه قضائیه پذیرفته شده اند اما به علت مشکلات بودجه ای بلاتکلیف مانده اند که باید مشکلات آنان مرتفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet