خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/24 17:10:00
سرویس اجتماعی
هاشمی خبر داد:

حضور وزیر در کمیسیون بهداشت مجلس برای بررسی موضوع جاسازی قرص در کیک‌های خوراکی

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس از حضور وزیر بهداشت در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برای بررسی موضوع جاسازی قرص در کیک های خوراکی خبر داد.
حضور وزیر در کمیسیون بهداشت مجلس برای بررسی موضوع جاسازی قرص در کیک‌های خوراکی رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس از حضور وزیر بهداشت در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برای بررسی موضوع جاسازی قرص در کیک های خوراکی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907105693563298.jpg حضور,وزیر,در,کمیسیون,بهداشت,مجلس,برای,بررسی,موضوع,جاسازی,قرص,در,کیک‌های,خوراکی Icana

همایون هاشمی، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جاسازی قرص‌ها در کیک‌های خوراکی را پدیده‌ای جدید و اقدامی خرابکارانه برای تشویش اذهان عمومی و اخلال در فضای امنیت روانی و اجتماعی جامعه دانست و گفت: وزیر و مسئولان وزارت بهداشت فردا برای بررسی این موضوع و ارائه گزارش در کمیسیون بهداشت حاضر می‌شوند.

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جاسازی قرص‌ها در خارج از کارخانه‌ها و چرخه تولید انجام شده و تاکنون هیچ گونه مسمویت ناشی از مصرف این قرص‌ها گزارش نشده است، افزود: این اتفاق بیشتر در استان های جنوبی کشور رخ داده و قرص‌های جاساز شده شامل هیوسین و استامینوفن است که هدف عامل یا عاملان برهم زدن امنیت و آرامش روانی جامعه بوده است.

وی بر ضرورت ورود جدی دستگاه‌های امنیتی و نظامی به این موضوع و شناسایی عامل یا عاملان جاساز کننده قرص‌ها تاکید کرد و یادآور شد: این اقدام از نظر روانی و اجتماعی بر روی تمامی افراد جامعه تاثیر می‌گذارد و نیاز است خانواده‌ها مراقبت مناسب را داشته باشند تا اطلاعات نهایی حاصل و به آنها اعلام شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درمجلس شورای ادامه داد: البته وزارت بهداشت باید گزارش جامع و کاملی را در این رابطه ارائه کند تا آرامش مردم تامین شود و همچنین مسئولان امنیتی و نظامی با ورودی جدی و شناسایی عاملان، این اقدام را در نطفه خفه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet