خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/24 16:43:41
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان؛

کارکنان قراردادی پیام نور با 10 سال سابقه کار، پیمانی می شوند

نمایندگان مردم در مجلس با پیمانی شدن کلیه کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور که دارای حداقل ۱۰ سال سابقه خدمت و پرداخت حق بیمه در این دانشگاه هستند، موافقت کردند.
کارکنان قراردادی پیام نور با 10 سال سابقه کار، پیمانی می شوند نمایندگان مردم در مجلس با پیمانی شدن کلیه کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور که دارای حداقل 10 سال سابقه خدمت و پرداخت حق بیمه در این دانشگاه هستند، موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911105072649250.jpg کارکنان,قراردادی,پیام,نور,با,10,سال,سابقه,کار،,پیمانی,می,شوند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور با 130 رأی موافق، 24 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 192 نماینده حاضر در جلسه با ماده یک این طرح موافقت کردند.

گفتنی است به دلیل مغایرت این ماده با برنامه ششم توسعه به دو سوم رأی نمایندگان در نشست علنی نیاز داشت.

در ماده1آمده است: کلیه کارکنان قراردادی انجام کار معین که دارای حداقل ده‌سال سابقه خدمت و پرداخت حق بیمه در دانشگاه پیام نور هستند و رابطه قراردادی آنها تازمان لازمالاجراء‌شدن این قانون استمرار دارد، با رعایت شرایط زیر به پیمانی تبدیل وضعیت می شوند:

الف- وجود پست بلاتصدی در تشکیلات تفصیلی مصوب دانشگاه بدون افزایش هرگونه پست سازمانی جدید

ب- داشتن شرایط احراز پستهای سازمانی تشکیلات تفصیلی مصوب دانشگاه

ج- کسب حد نصاب نمره لازم، که به تصویب هیأت امنای دانشگاه پیام نور می‌رسد، در آزمونی که توسط مرکز سنجش آزمون دانشگاه برگزار می شود.

د- تأمین اعتبار لازم از طریق منابع تخصیصی دانشگاه به نحوی که هیچ‌گونه بار مالی جدیدی ایجاد نکند.

ه‍ – تأییدیه گزینش./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet