هدر موبایل
1398/09/25 09:50:36
سرویس اجتماعی
بختیاری:

دولت لایحه بازنگری در قانون صید و شکار را به مجلس ارائه کند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، درآمدزایی از طریق شکار را به هیچ وجه منطقی ندانست و گفت: اگر در حوزه شکار نیازمند تصویب قوانین جدید هستیم دولت لایحه بازنگری در قانون صید و شکار را به مجلس ارائه کند.
دولت لایحه بازنگری در قانون صید و شکار را به مجلس ارائه کند عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، درآمدزایی از طریق شکار را به هیچ وجه منطقی ندانست و گفت: اگر در حوزه شکار نیازمند تصویب قوانین جدید هستیم دولت لایحه بازنگری در قانون صید و شکار را به مجلس ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105223980073.jpg دولت,لایحه,بازنگری,در,قانون,صید,و,شکار,را,به,مجلس,ارائه,کند Icana

علی بختیاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مخالفت با گردشگری شکار، درآمدزایی از طریق شکار را به هیچ وجه منطقی ندانست و گفت: اگر شکار برای شکارچیان داخلی ممنوع است بنابراین باید برای شکارچیان خارجی هم ممنوع شود و به بهانه درآمدزایی نباید اجازه قتل عام حیات وحش داده شود.

علی بختیاری

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی وضعیت حیات وحش کشور را شکننده دانست و با بیان اینکه شکار در دنیا منسوخ شده است، افزود: صدور مجوز شکار برای گردشگران خارجی تبعات اجتماعی، سیاسی و امنیتی را به دنبال دارد و همچنین شکارچیان داخلی را به کشتار حیات وحش به ویژه گونه‌های نادر جانوری ترغیب می‌کند.

وی یادآور شد: اگر در حوزه صید و شکار نیازمند تصویب قوانین جدید هستیم نیاز است دولت لایحه‌ای را به مجلس ارائه کند تا در قانون صید و شکار بازنگری و نقایص آن رفع شود.

نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: نیاز است مسئولان محیط زیست در کمیسیون کشاورزی مجلس حاضر شوند و در مورد گردشگری شکار گزارش دهند همچنین کارشناسان این حوزه باید استدلال‌های خود را برای حفظ بهتر حیات وحش به ویژه گونه‌های نادر جانوری به کمیسیون ارائه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet