هدر موبایل
1398/09/25 10:36:10
سرویس صحن
ادیانی در تذکر شفاهی:

نمایندگان با حرف های خود برای نظام هزینه ای ایجاد نکنند

نماینده مردم سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده در تذکر خود علیه هیچ فردی صحبت نکرده ام، گفت: نمایندگان با حرف های خود برای نظام هزینه ایجاد نکنند.
نمایندگان با حرف های خود برای نظام هزینه ای ایجاد نکنند نماینده مردم سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده در تذکر خود علیه هیچ فردی صحبت نکرده ام، گفت: نمایندگان با حرف های خود برای نظام هزینه ایجاد نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100798584896.jpg نمایندگان,با,حرف,های,خود,برای,نظام,هزینه,ای,ایجاد,نکنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، سیدعلی ادیانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 25 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به ماده 75 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: روز گذشته آقای محمود صادقی صحبت هایی را مطرح کردند، اینکه چطور اذن تذکر ماده 75 به ایشان داده شد را به اعضای هیات رئیسه واگذار می کنم چرا که هیچ موضوعیتی با کلام بنده نداشت از این رو تصمیم داشتم تمامی صحبت های ایشان را که تعریض به برخی جایگاه ها بود به صورت جدی نقد کنم اما بنا به توصیه دکترلاریجانی به آن اشاره نمی کنم.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار با بیان اینکه مخاطب صحبت های بنده هیچ شخص خاصی نبود، افزود: بنده رویه و فکری را به عنوان یک خطر برای تنزل دادن جایگاه و شانیت و اقتدار مجلس تخطئه کردم بنابراین بنده فکر را تخطئه کرده نه فرد را ضمن اینکه ایشان فرمودند استعفا ندادم از طرفی آئین نامه و قانون اساسی به زبان فارسی بوده و هرکسی آن را مطالعه کند متوجه می شود که استعفای نمایندگان رویه خاص خود را دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: ممکن است برخی افراد استعفای خود را نوشته و به یادگار در جیب خود نگهداری کنند اما این موضوع نباید در رسانه ها مطرح شود و هزینه ای به اقرار خودشان برای نظام ایجاد کنند.

ادیانی با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس امین و فهیم هستند، گفت: مجلس به مامور حراست به عنوان نماینده و مبصر نیاز ندارد اما بنابر قانون اساسی نماینده باید دارای تفکر باشد و حرفی نزند که برای نظام هزینه ایجاد شود از این رو نمایندگان باید جغرافیای سخن و شانیت کلام را حفظ کنند.

وی در پایان با بیان اینکه بنده علیه هیچ کس صحبت نکرده ام، گفت: آقای محمود صادقی در صحبت های روز گذشته خود واژه غیرفاخری را به بنده نسبت دادند از این رو بنابر توصیه رئیس مجلس شورای اسلامی به همین مقدار توضیح اکتفا می کنم.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به صحبت های این نماینده، گفت: صحبت های شما خیرخواهانه بوده و از شما تشکر می کنم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet