هدر موبایل
1398/09/25 14:08:47
سرویس سیاسی
تابش هدف از دیدار برخی چهره های سیاسی با اعضای شورای نگهبان را تشریح کرد

رایزنی با نهادهای اجرایی و نظارتی با هدف برگزاری انتخابات پرشور و رقابتی

عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس درباره رایزنی‌های اخیر اصلاح طلبان با شورای نگهبان گفت: امیدواریم در سایه چنین دیدارهایی زمینه برگزاری انتخابات قانونی، آزاد، پرشور و رقابتی فراهم شود.
رایزنی با نهادهای اجرایی و نظارتی با هدف برگزاری انتخابات پرشور و رقابتی عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس درباره رایزنی‌های اخیر اصلاح طلبان با شورای نگهبان گفت: امیدواریم در سایه چنین دیدارهایی زمینه برگزاری انتخابات قانونی، آزاد، پرشور و رقابتی فراهم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107042933298.jpg رایزنی,با,نهادهای,اجرایی,و,نظارتی,با,هدف,برگزاری,انتخابات,پرشور,و,رقابتی Icana

محمدرضا تابش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره رایزنی برخی چهره های اصلاح‌طلب با شورای نگهبان درباره تایید صلاحیت‌ها، گفت: تصمیم ما بر تعامل، همراهی و هماهنگی بین همه ارکان نظام و مسئولان برگزاری انتخابات اعم از اجرایی و نظارتی است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اینکه دیدارها منتج به نتیجه شود افزود: امیدواریم اثری بر دیدارها مترتب باشد، اینکه دیدارها محدود به این شود که آنها عملکرد خودشان را توجیه کرده و ما هم یکسری از خواسته هایمان را مطرح کنیم بدون اینکه نتیجه ای در بر داشته باشد چندان خوشایند نیست.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم با تاکید بر اینکه دیدارها باید با دستورکار مشخص باشد تصریح کرد: در این دیدارها باید مواضع تبیین شده و همه چیز در چارچوب قانون باشد تا انشالله بتوانیم انتخابات قانونی، آزاد، پرشور و رقابتی برگزار کنیم.

تابش با بیان اینکه دیدارها با همه ارکان حاکمیت که در انتخابات ایفاگر نقش هستند انجام می شود تاکید کرد: دیدارها هم در حوزه نظارت و هم اجرا در دستور کار است البته حوزه نظارت همواره از وزن بالاتری در پرشور و رقابتی کردن انتخابات برخوردار بوده است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات دیدارها تاکید کرد: اطلاعی از جزئیات ندارم اما کلیت دیدارها قابل تایید است البته اینکه دیدارها بر اساس یک مانیفست و دستور کار مشخص باشد این طور نبوده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet