پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/09/25 12:21:29
سرویس صحن
ابطحی در تذکر شفاهی:

مالیات بیشتری از شرکت های دولتی دریافت شود

نماینده مردم خمینی شهر گفت: با وجود اینکه شرکت های دولتی یک تریلیون و ۴۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه دارند اما فقط ۲۸ هزار تومان از آن ها مالیات دریافت شده است.
مالیات بیشتری از شرکت های دولتی دریافت شود نماینده مردم خمینی شهر گفت: با وجود اینکه شرکت های دولتی یک تریلیون و 400 هزار میلیارد تومان بودجه دارند اما فقط 28 هزار تومان از آن ها مالیات دریافت شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201910103187007013.jpg مالیات,بیشتری,از,شرکت,های,دولتی,دریافت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 25 آذرماه) مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مالیات ها و عوارض باید برای اداره امور کشور اخذ شود نه اینکه منبعی برای تجمل گرایی و برگزاری سمینارهای بی جهت باشند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بارها تاکید کردم که خلق پول کنید سپس از مردم مالیات بگیرید اکنون از مردم عادی مالیات گرفته می شود اما دانه درشت ها فرار مالیاتی دارند در بانک ها نیز وام های کلان را بدون وثیقه پرداخت می کنند اما مردم عادی برای اخذ وام های کم آنقدر باید وثیقه تامین کنند که از دریافت وام پشیمان می شوند.

وی افزود: مجلس باید مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری مسائل ملی را پیگیری کند و در بودجه 99 از شرکت های دولتی و گردن کلفت ها مالیات بیشتری دریافت شود.

ابطحی گفت: یک تریلیون و 400 هزار میلیارد تومان بودجه شرکت های دولتی است اما فقط 28 هزار میلیارد تومان از آن ها مالیات اخذ می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet