خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/25 12:02:40
سرویس بین الملل
باحضور نمایندگان عضو مجمع مجالس آسیایی صورت گرفت؛

برگزاری نشست کمیته دائمی اقتصاد و توسعه پایدار مجمع مجالس آسیایی

هیئت پارلمانی ایران که با هدف شرکت در دوازدهمین نشست مجمع عمومی مجالس آسیایی به. ترکیه سفر کرده است، در دومین روز از این مجمع، در نشست کمیته اقتصاد و توسعه پایدار شرکت کرد.
برگزاری نشست کمیته دائمی اقتصاد و توسعه پایدار مجمع مجالس آسیایی هیئت پارلمانی ایران که با هدف شرکت در دوازدهمین نشست مجمع عمومی مجالس آسیایی به. ترکیه سفر کرده است، در دومین روز از این مجمع، در نشست کمیته اقتصاد و توسعه پایدار شرکت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912108242155607.jpg برگزاری,نشست,کمیته,دائمی,اقتصاد,و,توسعه,پایدار,مجمع,مجالس,آسیایی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست کمیته دائمی اقتصاد و توسعه پایدار مجمع مجالس آسیایی در روز ۲۴ آذر ماه در آنتالیای ترکیه برگزار شد.

ملاحظات و پیشنهادهای کشورهای عضو APA درباره قطعنامه‌های بازار یکپارچه انرژی در آسیا، امور زیست محیطی، امور مالی، اطمینان از تلاش‌ها برای رشد اقتصادی، ریشه‌کنی فقر، آب و مراعات اصول بهداشتی در آسیا برای همه، نقش مجالس عضو مجمع مجالس آسیایی در حمایت از اجرای  اهداف توسعه پایدار و تصویب یک نقشه راهآسیا و بحران و مدیریت منابع آبی در آسیا در نشست مذکور مورد بحث قرار گرفت و اعضاء، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را درباره نقشه راه کارگروه ها و فعالیت آنها بیان کردند.

در این جلسه، خانمها ذوالقدر و چنارانی ،محسن کوهکن‌ریزی  به‌عنوان اعضای این کمیته در جلسه حضور داشتند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet