پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/09/25 12:18:15
سرویس صحن
نیکفر در تذکر شفاهی:

واردات بی‌رویه برنج رمق شالیکاران را گرفته است

نماینده مردم لاهیجان در مجلس می‌گوید شالیکاران شمال کشور به دلیل واردات بی رویه برنج رمق و انگیزه خود را از دست داده‌اند.
واردات بی‌رویه برنج رمق شالیکاران را گرفته است نماینده مردم لاهیجان در مجلس می‌گوید شالیکاران شمال کشور به دلیل واردات بی رویه برنج رمق و انگیزه خود را از دست داده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710106174643417.jpg واردات,بی‌رویه,برنج,رمق,شالیکاران,را,گرفته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ذبیح الله نیک فر لیالستانیدر نشست علنی امروز (دوشنبه‌، 25 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: مردم از نحوه توزیع یارانه معیشتی راضی نیستند و علیرغم ادعای دولت مبنی بر اینکه 60 میلیون نفر یعنی حدود 75 درصد مردم یارانه معیشتی دریافت کردند امّا کمتر کسی را می‌توان سراغ داشت که این مبلغ به آنها پرداخت شده باشد.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر قرار است از محل درآمدهای حاصل از افزایش قیمت بنزین به مردم سودی نرسد، حداقل دستگاه‌های نظارتی را تقویت کنیم تا در کنار قوه قضائیه مانع از افزایش قیمت‌ها به ویژه در ماه‌های آینده و عید نوروز شوند تا سفره‌های خالی مردم جمع نشود.

وی در تذکر به رسانه ملی اظهار کرد: سریال "وارش" بدون مطالعه تاریخ و فرهنگ غیور مردم گلستان تهیه شده و مردم خواستار توقف پخش این برنامه هستند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم به دلیل مسائل ایجاد شده در ورزش و به ویژه فوتبال و قراردادهای مربیان خارجی نگران هستند، برای اصلاح این امور اقدام کنید.

نیک‌فر ادامه داد: تولید و عرضه محصولات کشاورزی به سوخت بنزین نیاز دارد که برای سال زراعی آینده هم اکنون باید اقدامات لازم صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: شالیکاران شمال کشور به دلیل واردات بی رویه برنج رمق و انگیزه خود را از دست داده‌اند. از سوی دیگر کاهش تعرفه واردات چای مغایر با حمایت مستمر از چای است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet