هدر موبایل
1398/09/25 12:27:03
سرویس صحن
افتخاری در تذکر شفاهی:

سازمان محیط زیست مسیر گیلان به زنجان را بازگشایی کند

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس گفت: از رئیس جمهور می‌خواهیم تا دستور دهند سازمان محیط زیست مسیر گیلان به زنجان را بازگشایی کند.
سازمان محیط زیست مسیر گیلان به زنجان را بازگشایی کند نماینده مردم فومن و شفت در مجلس گفت: از رئیس جمهور می‌خواهیم تا دستور دهند سازمان محیط زیست مسیر گیلان به زنجان را بازگشایی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201912107572373986.jpg سازمان,محیط,زیست,مسیر,گیلان,به,زنجان,را,بازگشایی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی افتخاری در نشست علنی امروز (دوشنبه‌، 25 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تقدیر از وزیر بهداشت در مورد صدور دستور پیرامون رسیدگی به وضعیت دستگاه‌های دیالیز و سی.تی. اسکن بیمارستان شهرستان شفت اظهار داشت: یکی از مشکلات ما در این بیمارستان نیروی انسانی است که امیدواریم هر چه سریعتر این مشکلات مرتفع گردد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حفظ محیط زیست به معنای توقف عملیات عمرانی و توسعه‌ای نیست. در حالی که شهرستان شفت 8 کیلومتر با زنجان فاصله دارد اما سازمان محیط زیست مسیر استان گیلان به زنجان را به منظور حفاظت از محیط زیست مسدود کرده و همین امر سبب شده تا دامداران برای ارائه محصول خود به بازارهای زنجان به جای طی کردن این مسیر کوتاه باید صدها کیلومتر را طی کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: از رئیس جمهور می‌خواهیم تا به رئیس سازمان محیط زیست دستور بازگشایی مسیر گیلان به زنجان را صادر کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet