هدر موبایل
1398/09/25 12:34:42
سرویس صحن
اسماعیلی در تذکر شفاهی:

تکمیل سد میرزای شیرازی از مطالبات جدی مردم استان فارس است

نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس از تکمیل سد میرزای شیرازی و جاده خرامه نی‌ریز به عنوان مطالبات مردم حوزه انتخابیه‌اش یاد کرد.
تکمیل سد میرزای شیرازی از مطالبات جدی مردم استان فارس است نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس از تکمیل سد میرزای شیرازی و جاده خرامه نی‌ریز به عنوان مطالبات مردم حوزه انتخابیه‌اش یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102075066818.jpg تکمیل,سد,میرزای,شیرازی,از,مطالبات,جدی,مردم,استان,فارس,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، داریوش اسماعیلیدر نشست علنی امروز (دوشنبه‌، 25 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر  شفاهی خود ضمن تشکر از وزیر بهداشت و درمان برای تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از وی دعوت کرد تا در سفر آینده خود نسبت به افتتاح بیمارستان یکصد تختخوابی شهرستان خرامه اقدام کند.

نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر نیرو ادامه داد: در جهت اجرای پروژه انتقال آب با لوله از سد درودزن به شهرستان خرامه که بدون هیچ دلیلی و به رغم وجود بودجه لازم متوقف شده است اقدام کنید ضمن اینکه انتظار داریم هر چه سریعتر پیمانکار جدید را برای تکمیل این پروژه انتخاب کنید.

وی با بیان اینکه ادامه ساخت سد میرازی شیرازی از مطالبات جدی مردم کوار است، تصریح کرد: از مردم وفادار کربال تشکر می‌کنم که در زمان رهاسازی آب برای حقابه محیط زیست به دریاچه بختگان همکاری کردند اما در شرایط کنونی وزارت نیرو و سازمان آب منطقه‌ای باید به این نکته توجه کنند که نوبت مردم است تا از حقابه بهره‌مند شوند.

عضو کمیسیون صنایع و معدن مجلس در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: هم اکنون جاده خرامه – نی ریز تکمیل شده و تنها باید علائم راهنمایی و رانندگی در آن نصب شده و خط‌کشی‌های آن صورت گیرد بنابراین انتظار داریم در اسرع وقت نسبت به تکمیل این بخش از جاده اقدام شود، همچنین تکمیل راه‌های روستایی و عشایری حوزه‌ انتخابیه‌ام در دستور کار قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet