هدر موبایل
1388/07/28 15:09:00
سرویس سیاسی
علیخانی به نقل از دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری:

طرح وحدت ملی به مقام معظم رهبری ارائه شده است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ارائه طرح وحدت ملی به رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خانه ملت، "قدرت الله علیخانی" روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: برخی از عقلای اصولگرایان طرحی برای وحدت ملی به رئیس مجمع تشخیص مصلحت ارائه دادند.

وی افزود: آقای هاشمی رفسنجانی هم اعلام کردند در صورتی که رهبری صلاح بدانند به این طرح کمک خواهند کرد.

علیخانی اظهار داشت: طرح وحدت ملی توسط آقایان "محمدرضا باهنر"، "عسگر اولادی"، "غلامعلی حدادعادل" و "مصطفی میرسلیم" تهیه شده و به گفته دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری این طرح هم اکنون به حضور مقام معظم رهبری ارائه شده است.

این عضو فراکسیون خط امام مجلس در خصوص انتقادات مطرح شده نسبت به طرح وحدت ملی گفت: اگر رهبری صلاح دانستند طرح وحدت ملی به جریان خواهد افتاد در صورتی که صلاح ندانند این طرح کنار گذاشته می‌شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس تصریح کرد: در حال حاضر هم هر فردی می‌تواند نظر خود را درباره طرح وحدت ملی اعلام کند اما بنده از همه دوستان و علاقه مندان به نظام و رهبری می‌خواهم تحمل کنند و ببینند که نظر رهبر معظم انقلاب در این باره چیست.

وی در خصوص ارائه طرح وحدت ملی از طرف سران اصولگرایان گفت: اگر مجوزی برای اجرای وحدت ملی داده شدف اصلاح طلبان نیز با عده‌ای عقلای خود دور هم جمع می‌شوند و طرحی برای تکمیل وحدت ملی ارائه می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: تنها اصولگرایان نمی‌توانند برای اداره بهتر اوضاع کشور طرح بدهند بلکه جمعی از معتدلین اصلاح طلب هم طرحی ارائه خواهند کرد تا نسخه‌ای دو طرفه برای آنچه به مصلحت نظام و انقلاب است پیچیده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet