ایام محرم 1398
1388/07/28 13:15:00
سرویس فرهنگی
در نامه‌ای به ضرغامی

الهیان خواستار برگزاری مناظره‌ای درباره دانشگاه آزاد در سیما شد

**"زهره الهیان" طی نامه‌ای به رییس سازمان صداوسیما خواستار برگزاری مناظره‌‌ای درباره عملکرد دانشگاه آزاد شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن نامه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر به "عزت الله ضرغامی" به این شرح است:

"همان گونه که مستحضرید یکی از راه‌های جدی مرتفع نمودن نواقص و مشکلات موجود در مجموعه‌های مدیریتی در کشور نقد منصفانه و بیان راهکارهای مناسب قانونی لازم در این خصوص از طریق رسانه‌ملی می‌باشد.

همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای نیز در خطبه‌های نماز جمعه هفته بعد از انتخابات بیان فرمودند برگزاری مناظره‌های قوی و به دور از هیاهو و حاشیه سازی‌ها از سوی رسانه‌ ملی نقش بسزایی در روشنگری و اطلاع رسانی صحیح خواهد داشت. همانطور که همه مطلعیم یکی از مجموعه‌هایی که نسبت به عملکرد ده‌ها ساله مدیران ارشد آن نقدهای فراوانی از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، نخبگان سیاسی، جنبش دانشجویی و به ویژه خانواده‌های دانشجویان وارد است دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.

متاسفانه چندی است که رسانه‌ ملی با دعوت یکسویه از جاسبی و بدون توجه به سیل عظیم ابهامات و مسائل مربوط به مدیریت این دانشگاه به پوشش دادن اظهارات تکراری و همیشگی ایشان می‌پردازد که آخرین آن را می‌توان به برنامه‌ زنده تهران 20 مورخ 11/7/88 سیما اشاره داشت. بدیهی است این گونه برنامه‌ها که به نظر بینندگان و مخاطبین شبیه به برنامه‌های سفارشی می‌باشد نه تنها منجر به رفع ابهامات و حل مشکلات موجود نمی‌شود، بلکه تاثیرات نامطلوبی در افکار عمومی جامعه ایجاد خواهد نمود.

لذا آیا بهتر نیست با برگزاری مناظره‌ای با حضور ایشان راه برای بررسی مصادیق ابهام و سوء عملکرد آن مدیران باز گردد تا بدین ترتیب مردم شریف ایران اسلامی با شنیدن نظرات وتوضیحات طرفین خود قضاوتی عادلانه در این خصوص نمایند و سرخوردگی ناشی ازعدم برخورد با متخلفین و عدم تحقق نسبی عدالت در جامعه اسلامی در افکار عمومی تا حدی التیام یابد که این امر موجبات کاهش نارضایتی‌ها از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم خواهد نمود. پرواضح است که پرداختن به موارد ابهام و تخلفات این دانشگاه از حوصله این مکتوب خارج است و تنها اشاره به نظم‌های وارد شده به اهالی منطقه حصارک کن که دل هر انسان منصفی را به درد می‌آورد و نیز نقل و انتقالات اموال دانشگاه به طور غیرقانونی و تخلفات مالی صندوق رفاه دانشگاه آزاد و... می‌بایست هر شنونده عادل و متعهدی را به تامل وا دارد به ویژه آن که مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی با سوء استفاده از نام و عنوان مقام معظم رهبری سعی در فرار از پاسخگویی و تعقیب قضایی دارند. امید است با تدبیر و هوشمندی که در جنابعالی سراغ داریم اجازه ایجاد نارضایتی در فضای عمومی جامعه با دادن وقت رسانه‌ملی به ضایع کنندگان حقوق ملت را ندهید".

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet