شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/09/26 11:55:50
سرویس فرهنگی
/اختصاصی خانه ملت/

فقط متن قرارداد ویلموتس به مجلس ارائه شده است

در حالیکه فدراسیون فوتبال ایران باید متن قرارداد مارک ویلموتس، کیروش و استراماچونی را به مجلس ارائه می‌‎کرد، فقط متن قرارداد ویلموتس سرمربی فعلی تیم ملی را به کمیسیون فرهنگی مجلس ارسال کرده است.
فقط متن قرارداد ویلموتس به مجلس ارائه شده است در حالیکه فدراسیون فوتبال ایران باید متن قرارداد مارک ویلموتس، کیروش و استراماچونی را به مجلس ارائه می‌‎کرد، فقط متن قرارداد ویلموتس سرمربی فعلی تیم ملی را به کمیسیون فرهنگی مجلس ارسال کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201912106035741140.jpg فقط,متن,قرارداد,ویلموتس,به,مجلس,ارائه,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پی فسخ قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی و آندره‌آ استراماچونی سرمربی تیم استقلال، کمیسیون فرهنگی مجلس هفته گذشته نشستی اضطراری با حضور وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال برگزار کرد و در این نشست مقرر شد که متن قرارداد ویلموتس، استراماچونی و کارلوس کیروش به کمیسیون فرهنگی مجلس ارائه شود که از این میان، فقط قرارداد ویلموتس به مجلس ارائه شده است.

طیبه سیاوشی شاه عنایتی ضمن تأیید خبر دریافت متن قرارداد ویلموتس و عدم دریافت دو قرارداد دیگر، عنوان کرد: در این زمینه پس از انجام بررسی‌های کارشناسی، کمیسیون فرهنگی مجلس در آینده‌ای نزدیک اطلاع رسانی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

وزیر ورزش جانبداری از هر تیمی را تکذیب کرد/ تاج: با سرمربی فعلی به جام جهانی نمی رویم/

پایان پیام

خبرنگار: احسان کاظم زاده نظری

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet