هدر موبایل
1398/09/26 15:24:52
سرویس اجتماعی
تابش مطرح کرد:

انباشت زباله‌ در کهریزک؛ یکی از علل بوی نامطبوع تهران

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس یکی از علل پیدایش بوی نامطبوع در تهران را انباشت زباله‌های تفکیک نشده در کهریزک تهران دانست.
انباشت زباله‌ در کهریزک؛ یکی از علل بوی نامطبوع تهران رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس یکی از علل پیدایش بوی نامطبوع در تهران را انباشت زباله‌های تفکیک نشده در کهریزک تهران دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201912105784826692.jpg انباشت,زباله‌,در,کهریزک؛,یکی,از,علل,بوی,نامطبوع,تهران Icana

محمدرضا تابش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره بوی نامطبوع و بد تهران، عنوان کرد: بسیاری از نخبگان و متخصصان حوزه محیط زیست این موضوع را بررسی کرده‌ ولی به نتیجه‌‎ای‌‎ نرسیده‌‎اند.

این استاد دانشگاه در رشته حقوق محیط زیست ادامه داد: یکی از علل این بوی نامطبوع می‌تواند زباله‌های تفکیک نشده در کهریزک تهران باشد که تبدیل به محل انباشت زباله شده و وضعیت در این منطقه را بسیار بحرانی کرده است.

محمدرضا تابش

 

وی با بیان اینکه مهم‌ترین علت بحران به وجود آمده در کهریزک تهران، عدم تفکیک زباله است؛ تصریح کرد: شیرابه‌های جمع شده در کهریزک تهران بسیار خطرناک بوده و حتی قدرت انفجار و تخریب وسیع دارد.

تابش تأکید کرد: البته اقدامات مهمی در جهت جلوگیری از اضافه شدن ضایعات در کهریزک تهران در حال انجام است که امیدواریم مسئولان امر بیش از گذشته به اهمیت موضوع توجه داشته باشند.

رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس یکی از دلایل بوی نامطبوع تهران را همین مسئله دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet