هدر موبایل
1398/09/26 17:25:00
سرویس فرهنگی
میرزاده در تشریح نشست امروز کمیسیون آموزش مطرح کرد:

رشد 8.5 درصدی اعتبارات وزارت علوم در بودجه 99

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از رشد ۸.۵ درصدی اعتبارات وزارت علوم در بودجه سال ۹۹ خبر داد.
رشد 8.5 درصدی اعتبارات وزارت علوم در بودجه 99 سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از رشد 8.5 درصدی اعتبارات وزارت علوم در بودجه سال 99 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg رشد,8.5,درصدی,اعتبارات,وزارت,علوم,در,بودجه,99 Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست امروز (سه‌شنبه 26 آذر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،  اظهار کرد: در نشست امروز اعتبارات دستگاه‌های حوزه آموزش مورد بررسی قرار گرفت؛ در ابتدای نشست امروز، بودجه نهادهای زیر مجموعه وزارت علوم بررسی و مشخص شد که مجموعا بودجه وزارت علوم در سال 99 رشد 8.5 درصد رشد داشته است.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگرانی‌هایی در خصوص بودجه حوزه پژوهش و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی وزارت علوم وجود دارد، افزود: پس از وزارت علوم، اعتبارات معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور بررسی شد که بودجه این نهاد نزدیک به 3 درصد رشد داشته است. البته برای مأموریت بزرگی که برای این نهاد ترسیم شده، این معاونت شاید نتواند با این ارقام، انتظارات را برآورده کند.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: سازمان آموزش، ترویج و تحقیقات کشاورزی، نهاد دیگری بود که اعتبارات سال 99 آن در نشست امروز با حضور مسئولان این سازمان مورد بررسی قرار گرفت و تأکید شد که با توجه به مشکلاتی که کشور در حوزه غذایی با آن مواجه است، این سازمان پیشنهادات و برنامه‌های خود را در این راستا برای لحاظ در قانون بودجه 99 به کمیسیون ارائه دهد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: در پایان نشست امروز نیز بودجه و اعتبارات سازمان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با حضور رئیس این سازمان مورد بررسی قرار گرفت که این نهاد هم رشد اعتباری 1.2 درصدی در بودجه 99 داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet