پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/09/26 17:49:20
سرویس اقتصادی
موسوی بیوکی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس:

بررسی طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون با حضور حناچی، طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون با حضور حناچی، طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg بررسی,طرح,تحقیق,و,تفحص,از,شهرداری,تهران Icana

سیدابوالفضل موسوی بیوکی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: در نشست امروز برخی از مواد لایحه بودجه سال 1399 کل کشور به ویژه در حوزه عمران و حمل و نقل با حضور مسئولان و مدیران دستگاهها و وزارتخانه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت، در نهایت مقرر شد که برای بررسی تمام محورهای لایحه بودجه نشست های متداولی برگزار می شود.

سیدابوالفضل موسوی بیوکی

بررسی موضوع آلودگی هوای تهران در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور پیروز حناچی شهردار تهران در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، ادامه داد: در این نشست موضوع آلودگی هوای پایتخت با حضور حناچی مورد بحث و بررسی قرار گرفت، در این جلسه شهردار تهران گزارشی درباره وضعیت آلودگی هوای تهران و عوامل موثر در بروز این معضل ارائه کرد.

سهم 40 درصدی خودروها در بروز و تشدید آلودگی هوای پایتخت

بر اساس گزارش شهردار تهران، اتوبوس ها با 23 درصد، خودروها با 40 درصد، موتورسیکلت با 10 درصد و تاکسی درون شهری با 10 درصد، بیشترین سهم را در آلودگی هوای تهران دارند

وی گفت: بر اساس گزارش شهردار تهران، اتوبوس ها با 23 درصد، خودروها با 40 درصد، موتورسیکلت با 10 درصد و تاکسی درون شهری با 10 درصد، بیشترین سهم را در آلودگی هوای تهران دارند. همچنین در این نشست حناچی بر ضرورت حمایت مجلس و دولت برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور تأکید کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در نشست امروز این کمیسیون، همچنین طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران با حضور حناچی و نمایندگان درخواست کننده بررسی شد، طرح مذکور دارای 2 محور واگذاری املاک نجومی توسط شهرداری و میزان بدهی شهرداری تهران است.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز در نهایت مقرر شد که شهرداری تهران گزارش و مستندات خود را درباره دو محور طرح تحقیق و تفحص به کمیسیون عمران ارائه کند تا در جلسات آتی تصمیم گیری لازم درباره این طرح اتخاذ شود./

خبرنگار: علیرضا رضائیان

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet