هدر اصلی
1398/09/30 08:33:00
سرویس اقتصادی
بختیار؛

لایحه بودجه سال 99 نیازمند چکش کاری دقیق است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه لایحه بودجه سال ۹۹ غیرواقع‌بینانه است، گفت: دولت باید در فرصتی مغتتم این لایحه را اصلاح کند تا در نهایت بودجه‌ای شفاف و عملیاتی به مجلس ارائه شود.
لایحه بودجه سال 99 نیازمند چکش کاری دقیق است عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه لایحه بودجه سال 99 غیرواقع‌بینانه است، گفت: دولت باید در فرصتی مغتتم این لایحه را اصلاح کند تا در نهایت بودجه‌ای شفاف و عملیاتی به مجلس ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100160695356.jpg لایحه,بودجه,سال,99,نیازمند,چکش,کاری,دقیق,است Icana

علی بختیار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تحلیل کم و کیف لایحه بودجه سال 99، گفت: دولت نتوانسته در لایحه بودجه کار کارشناسی و عمیقی درخصوص درآمدها و انضباط هزینه‌ای انجام دهد چراکه به عنوان مثال، وابستگی به درآمدهای نفتی در این لایحه پیش بینی شده است به همین دلیل این لایحه قابل تحقق و تبدیل به قانون شدن نیست.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید کلیات لایحه بودجه سال 99 رد شود چراکه دستوری و غیرواقع‌بینانه است همچنین علمی، اجرای و کارشناسی شده نیست، ادامه داد: دولت باید در فرصتی مغتنم آن را اصلاح کند تا در نهایت بودجه‌ای شفاف و عملیاتی به مجلس ارائه شود.

وی افزود: بودجه سال جاری نیز باید رد میشد به دلیل همین کوتاهی در اواسط سال دولت به  افزایش قیمت بنزین روی آورد چراکه درآمدهای نفتی تحقق نیافت بنابراین چنین کار تلخی نباید در سال آینده نیز انجام شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اکنون قیمت بنزین 10 برابر قیمت گازوئیل است به همین دلیل قاچاق گازوئیل بیشتر شده و این اتفاق‌ها به دلیل تدوین بودجه‌ای غیرمنطقی و غیرعاقلانه افتاده است./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet