شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/09/29 09:36:38
سرویس اجتماعی
کمالی پور:

قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه نگران نباشند/ بودجه جذب پیش بینی شده است

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه بودجه جذب قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه پیش‌بینی شده است، گفت: اظهارات مطرح شده در مورد عدم پیش بینی بودجه صحت ندارد و قبول شدگان نباید نگران باشند.
قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه نگران نباشند/ بودجه جذب پیش بینی شده است نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه بودجه جذب قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه پیش‌بینی شده است، گفت: اظهارات مطرح شده در مورد عدم پیش بینی بودجه صحت ندارد و قبول شدگان نباید نگران باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106043419397.jpg قبول‌شدگان,آزمون,قوه,قضائیه,نگران,نباشند/,بودجه,جذب,پیش,بینی,شده,است Icana

یحیی‌کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با رد برخی اظهارات مبنی بر اینکه قوه قضائیه بودجه پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه را تامین نکرده، گفت: بودجه ای که برای قوه قضائیه پیش بینی شده رقمی کلی و تقسیم آن بر عهده این قوه است بنابراین به صورت جزئی هزینه‌ها و مصارف را تعیین نمی‌کند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس پیگیری هایی که داشتیم مسئولان عالی رتبه قوه قضائیه تاکید کردند که مشکل بودجه قبول‌شدگان حل شده و مشکلی برای جذب نداریم و به زودی وضعیت آنها تعیین تکلیف خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اعتباری برای پرداخت حقوق و مزایای قبول‌شدگان در لایحه بودجه سال 99 پیش بینی شده است، یادآور شد: برخی مسئولان و نمایندگان نباید با اظهارات خلاف واقع امنیت روانی افرادی که سال منتظر استخدام و جذب هستند را خدشه دار و آنها را نگران کنند به طور قطع چنین اظهاراتی به هیچ وجه معقول و به صلاح نیست.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس دهم، ادامه داد: تصمیم‌گیری در مورد جذب قبول‌شدگان بر عهده قوه قضائیه است و مسئولان این قوه هم بارها تاکید کردند که مشکل بودجه این افراد حل شده بنابراین مشکل بودجه‌ای برای جذب قبول‌شدگان وجود ندارد و قبول شدگان نباید هیچ گونه نگرانی بابت این موضوع داشته باشند البته اگر کمبودی هم وجود داشته باشد متناسب با درآمدهای کشور آنها را رفع خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet