هدر موبایل
1398/09/30 16:20:26
سرویس اقتصادی
ادیانی در تشریح جلسه نخست کمیته انرژی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99:

تبصره‌های مربوط به آب و نفت در لایحه بودجه 99 بررسی شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه با بیان اینکه فردا تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال آینده مرتبط با منابع حاصل از حامل‌های انرژی و مصارف آن، بررسی می‌شود، گفت: امروز نیز بندهای مرتبط با حوزه نفت و آب بررسی شدند.
تبصره‌های مربوط به آب و نفت در لایحه بودجه 99 بررسی شد عضو کمیسیون تلفیق بودجه با بیان اینکه فردا تبصره 14 لایحه بودجه سال آینده مرتبط با منابع حاصل از حامل‌های انرژی و مصارف آن، بررسی می‌شود، گفت: امروز نیز بندهای مرتبط با حوزه نفت و آب بررسی شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108053087504.jpg تبصره‌های,مربوط,به,آب,و,نفت,در,لایحه,بودجه,99,بررسی,شد Icana

گروه اقتصادی- لایحه بودجه سال 99 توسط رئیس جمهور تقدیم مجلس شد. نمایندگانی از هر کمیسیون جهت حضور در کمیسیون تلفیق بودجه معرفی شدند. حسین امیری خامکانی، سیدعلی ادیانی و جلال میرزایی به‌عنوان نمایندگان کمیسیون انرژی برای حضور در کمیسیون تلفیق بودجه انتخاب شده و امروز نخستین جلسه کمیته سه نفره خود را برای بررسی پیشنهادات دریافتی نمایندگان در حوزه انرژی(نفت، گاز و آب) برگزار کردند تا کاربردی‌ترین پیشنهادات را انتخاب به کمیسیون تلفیق ارائه دهند.

بنابراین گزارش، علی ادیانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت جزئیات مسائل مطرح شده در جلسه امروز "کمیته بررسی مواد مرتبط با کمیسیون انرژی در لایحه بودجه سال 99" را تشریح و توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه نخست کمیته یک سوم پیشنهادات بررسی شده و بررسی مابقی به فردا موکول شد، در جریان بررسی برخی از پیشنهادات رد می‌شوند اما پیشنهادات مورد تایید به کمیسیون تلفیق ارجاع خواهند شد.  

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه امروز بندهای مرتبط با حوزه انرژی همچون نفت و آب تبصره یک لایحه بودجه بررسی شد، افزود: تبصره 14 بودجه مرتبط با منابع درآمدی حاصل از حامل‌های انرژی و مصارف آن است. 250 هزار میلیارد تومان اعتبار یا حدود یک دوم بودجه کل کشور در این تبصره جای گرفته است که فردا مورد بررسی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet