هدر اصلی
1398/10/02 08:25:33
سرویس فرهنگی
ذوالقدر خبر داد

احتمال افزایش وام ازدواج به 45 میلیون تومان

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: میزان افزایش وام ازدواج  فعلا مشخص نیست و نمایندگان پیشنهاداتی چون افزایش وام ازدواج به ۴۰ یا ۴۵ میلیون تومان را دارند.
احتمال افزایش وام ازدواج به 45 میلیون تومان سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: میزان افزایش وام ازدواج  فعلا مشخص نیست و نمایندگان پیشنهاداتی چون افزایش وام ازدواج به 40 یا 45 میلیون تومان را دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104262747429.jpg احتمال,افزایش,وام,ازدواج,به,45,میلیون,تومان Icana

سید فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه وام ازدواج باید متناسب با تورم موجود در جامعه افزایش یابد، گفت:  دولت باید از جوانان حمایت مالی کند تا آنان تن به ازدواج دهند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر وپردیس افزود: ممکن است که وام ازدواج فعلی در شهرهای کوچک و شهرستان‌ها کارساز باشد، اما در شهرهای بزرگ چون تهران رضایت‌بخش نیست.

وی ادامه داد: گرانی در شهرهای بزرگ و به ویژه پایتخت بیشتر از شهرهای دیگر است و بر این اساس ما در زمان بررسی بودجه سال 99 به دنبال آن هستیم که میزان وام ازدواج را افزایش دهیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان پیشنهادات متعددی برای افزایش وام ازدواج در سال آینده دارند، تصریح کرد: میزان افزایش وام ازدواج  فعلا مشخص نیست و نمایندگان پیشنهاداتی چون افزایش وام ازدواج به 40 یا 45 میلیون تومان را دارند.

ذوالقدر بیان کرد: این پیشنهادات در جلسه کمیسیون فرهنگی مورد بررسی قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet