هدر اصلی
1398/10/02 13:11:10
سرویس اقتصادی
نگاهی به بودجه سال ۹۹؛

ادیانی: پرداخت وام به متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در راه است

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ خبر داد: در لایحه بودجه منابعی برای ارائه تسهیلات و وام به متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در نظر گرفته شده است.
ادیانی: پرداخت وام به متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در راه است عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 خبر داد: در لایحه بودجه منابعی برای ارائه تسهیلات و وام به متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در نظر گرفته شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201909107367468621.jpg ادیانی:,پرداخت,وام,به,متقاضیان,دوگانه,سوز,کردن,خودروها,در,راه,است Icana

سید علی ادیانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از مدنظر قرار دادن منابعی در لایحه بودجه برای ارائه تسهیلات و وام به متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها خبر داد و گفت: نمایندگان کمیسیون انرژی نیز پیشنهاداتی در این خصوص دارند.  

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه وجویبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر قدر به سمت استفاده از CNG برویم به همان میزان از مصرف بنزین کاسته شده و آثار و برکات متعددی نیز حاصل خواهد شد چرا کهسی.ان.جی انرژی پاک است همچنین میزان مصرف بنزین را در کشور کاهش پیدا خواهد کرد و به اندازه آن صادرات و درآمد ارزشی افزایش پیدا می‌کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد: اکنون با توجه به وضعیت کشور، گاز طبیعی بهترین سوخت جانشین است، زیرا ایران دومین دارنده بزرگ گاز طبیعی دنیا است. همچنین به دلیل کارآیی بالا و هزینه پایین بهترین جانشین برای سوخت‌هایی مانند بنزین و گازوییل است. نگرانی از امنیت استفاده از این ماده نیز کمتر است و به این دلایل مصرف بالای گاز طبیعی در دنیا، این سوخت به‌عنوان سوخت قرن حاضر در حال افزایش است.

خبرنگار؛ مریم احمدی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet