هدر اصلی
1398/10/02 14:52:22
سرویس فرهنگی
مافی:

امکان افزایش وام ازدواج در سال 99 وجود ندارد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کشور در حال حاضر در تنگناهای اقتصادی زیادی از نظر بودجه است و بر این اساس، امکان افزایش وام ازدواج در بودجه سال ۹۹ به هیچ وجه وجود ندارد.
امکان افزایش وام ازدواج در سال 99 وجود ندارد نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کشور در حال حاضر در تنگناهای اقتصادی زیادی از نظر بودجه است و بر این اساس، امکان افزایش وام ازدواج در بودجه سال 99 به هیچ وجه وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104656351219.jpg امکان,افزایش,وام,ازدواج,در,سال,99,وجود,ندارد Icana

پروانه مافی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره احتمال افزایش وام ازدواج در سال آینده، گفت: ما در حال حاضر در تنگناهای اقتصادی زیادی از نظر بودجه هستیم و بر این اساس نمی توانیم وام ازدواج را افزایش دهیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحریم‌ها و عدم فروش نفت باعث شده است که درآمدهای سابق را نداشته باشیم، افزود: در وهله اول باید افزایش درآمد داشته باشیم تا بتوانیم بودجه مواردی چون وام ازدواج را افزایش دهیم.

وی ادامه داد: درخواست های برای افزایش میزان بودجه برخی جاها باید منطقی و مبتنی بر واقعیت های کشور باشد.

مافی با بیان اینکه البته وام ازدواج 30 میلیون تومانی سنخیتی با تورم موجود کشور ندارد، تصریح کرد: البته مجدد تکرار می‌کنم که ما باید ابتدا درآمد داشته باشیم و سپس بودجه بخشی را افزایش دهیم و بر این اساس، امکان افزایش وام ازدواج در بودجه سال 99 به هیچ وجه وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet