خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/10/03 16:12:09
سرویس اقتصادی
یارمحمدی نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد:

بررسی اعتبارات عمرانی کشور در لایحه بودجه سال 99/تأکید بر واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، وضعیت اعتبارات عمرانی کشور در لایحه بودجه سال ۹۹ بررسی شد.
بررسی اعتبارات عمرانی کشور در لایحه بودجه سال 99/تأکید بر واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، وضعیت اعتبارات عمرانی کشور در لایحه بودجه سال 99 بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg بررسی,اعتبارات,عمرانی,کشور,در,لایحه,بودجه,سال,99/تأکید,بر,واگذاری,پروژه,های,نیمه,تمام,به,بخش,خصوصی Icana

علیم یارمحمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: نشست امروز این کمیسیون دستور کار بررسی اعتبارات عمرانی کشور در لایحه بودجه سال 99 برگزار شد.

حضور علیم یارمحمدی در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات

 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه برخی از مواد هزینه ای لایحه بودجه 99 از جمله ماده 9 و ماده 19 درباره اجرای قانون مشارکتی عمومی-خصوصی رسیدگی شد و در این رابطه تعدادی از نمایندگان پیشنهادی را مطرح کردند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز بیشتر پیشنهادات نمایندگان درباره اختصاص اعتبار برای اجرای پروژه ها بررسی شد، از طرف دیگر واگذاری طرح های نیمه تمام دولتی به بخش خصوصی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که اعضای کمیسیون در لایحه بودجه به آن توجه ویژه ای دارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet