هدر اصلی
1398/10/10 10:29:29
سرویس سیاسی
مطهری:

حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات گفت: حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است، مگر اینکه طرف‌های مقابل به طور کامل از برجام خارج شوند که در این صورت خود به خود منتفی خواهد شد.
حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات گفت: حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است، مگر اینکه طرف‌های مقابل به طور کامل از برجام خارج شوند که در این صورت خود به خود منتفی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906103873143553.jpg حفظ,برجام,با,همین,وضع,فعلی,هم,به,نفع,کشور,است Icana

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این احتمال وجود دارد که ایران با توجه به عمل نکردن اروپا به وعده‌های خود به کلی از برجام خارج شود، گفت: برای خروج از برجام شورای عالی نظارت بر اجرای برجام باید تصمیم بگیرد، اما به نظر من تا آنجا که ممکن است ما باید بکوشیم که برجام از بین نرود.

وی در ادامه افزود: حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است، مگر اینکه طرف‌های مقابل به طور کامل از برجام خارج شوند که در این صورت خود به خود منتفی خواهد شد.

عضو فراکسیون امید تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل نگران بقای برجام هستند؛ چرا که با برجام از سال 2020 تحریم خرید و فروش سلاح برای ایران لغو می‌شود و همین طور محدودیت غنی‌سازی اورانیوم از سال 2025  از بین خواهد رفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet