آغاز امامت اما زمان (عج)
1398/10/08 12:47:25
سرویس سیاسی
حسن بیکی:

تکثر لیست ها، انتخابات را پرشور می کند

عضو کمیسیون امنیت ملی تکثر لیست‌ها برای انتخابات را عاملی در پرشورتر شدن انتخابات عنوان کرد.
تکثر لیست ها، انتخابات را پرشور می کند عضو کمیسیون امنیت ملی تکثر لیست‌ها برای انتخابات را عاملی در پرشورتر شدن انتخابات عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805108841940023.jpg تکثر,لیست,ها،,انتخابات,را,پرشور,می,کند Icana

ابوالفضل حسن‌بیکی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، با بیان اینکه جمهوری اسلامی طی 41 سال بعد از پیروزی انقلاب همواره مورد هجوم رسانه‌های بیگانه و تحلیلگران مخالف ملت بوده است، گفت: این گروه ها در تمام ادوار انتخابات تلاش کردند تا با جنگ روانی مردم را مایوس کرده و حضور آنها را در پای صندوق های رای کمرنگ کنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری تلاش حداکثری دشمن برای به حداقل رساندن حضور مردم در پای صندوق های رای ادامه داد:  تجربه ثابت کرده که این تلاش ها نتیجه ای نخواهد داشت و ملت رشید و بزرگ ایران در این دوره هم همانند ادوار گذشته پرشور در صحنه انتخابات حضور پیدا خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

وی درباره نقش احزاب در پرشور کردن صحنه انتخابات افزود: همواره 6 ماه تا یکسال قبل از انتخابات احزاب جدیدی ظاهر شده و شاهدیم که جبهه‌ها ‌و جریان‌های نو خود را به عرصه کارزار انتخاباتی معرفی می‌کنند، موضوعی که هم اکنون هم در جریان اصلاح طلب و هم در طیف اصولگرا شاهد آن هستیم به طوریکه هر دو جناح با سلسله حرکت های جدیدی مواجه هستند.

عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی در مجلس دهم ادامه داد: در راستای همین تحرکات جدید است که می توان گفت جناح اصلاح طلب با دو تا سه لیست وارد عرصه انتخابات خواهند شد.

وی با بیان اینکه شواهد حاکی از آن است که اصولگرایان هم با دو تا سه لیست وارد فضای انتخابات می‌شوند گفت: بر اساس اخبار و اطلاعات موجود جناحی در درون اصولگرایی به دنبال آن است که مجلس آینده را در دست بگیرد که به طور مشخص جناحی هستند که امروز در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هم حضور پیدا نمی کنند.

حسن بیگی با تاکید بر تکثر لیدرها در جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی، گفت: در شرایط کنونی و در پی ثبت نام نکردن آقای دکتر لاریجانی برای انتخابات مجلس نفرات بیشتری به دنبال در اختیار گرفتن کرسی ریاست مجلس هستند که همین تکثر نامزدها برای ریاست مجلس فضای انتخابات را پرشورتر می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تمامی انتخابات همواره 50 تا 55 دصد از جامعه ایران همواره پای صندوق های رای حاضر می شوند، گفت: این گروه به عنوان وظیفه شرعی و ملی و برای تعیین سرنوشت خودحتی اگر هیچ تبلیغی هم نباشد وارد صحنه انتخابات می شوند، در چنین شرایطی با فعال شدن احزاب و تکثر لیدرها به طور طبیعی  فعالیت های تبلغی افزایش یافته و بازار انتخابات داغ تر خواهد شد که نتیجه آن هم مایوس شدن دشمن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet