خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1398/10/08 12:36:52
سرویس اجتماعی
محجوب:

برای همسان سازی حقوق بازنشستگان حداقل به 10 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد تومان منابع برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان احتیاج داریم.
برای همسان سازی حقوق بازنشستگان حداقل به 10 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نزدیک به 10 هزار میلیارد تومان منابع برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان احتیاج داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201906108503637838.jpg برای,همسان,سازی,حقوق,بازنشستگان,حداقل,به,10,هزار,میلیارد,تومان,اعتبار,نیاز,است Icana

علیرضا محجوب  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا رقم ۶ هزار میلیاردی در نظر گرفته شده برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه سال ۹۹ کافی است و یا خیر، گفت: جالب است بدانید که این رقم ۶ هزار میلیارد تومان نیست و ۴ هزار میلیارد تومان است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای  اسلامی در توضیح این موضوع، افزود: این مسئله در ردیف‌های بودجه سال ۹۹، ۴ هزار میلیارد تومان است اما در تبصره ۶ هزار میلیارد تومان عنوان شده که نشان دهنده تناقض بسیار زیاد میان ردیف و تبصره بودجه است.

بیشتر بخوانید:

نوبخت: احتمال افزایش منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹

وی ادامه داد: برای تحقق همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است چرا که این پرداخت به کل پرداخت‌های سنوات قبلی هم افزوده خواهد شد و همسان سازی پرداخت یک نوبتی نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین اگر ما بخواهیم علاجی برای کل واقعه داشته باشیم و همه فاصله‌ها را جبران کنیم، به ۳۰ هزار میلیارد تومان منابع احتیاج داریم، اگر بخواهیم نصف این واقعه را علاج کنیم، به ۱۵ هزار میلیارد تومان منابع احتیاج داریم و اگر بخواهیم به این زخم نمک نپاشیم و مرهمی بسازیم، به ۱۰ هزار میلیارد تومان منابع احتیاج داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet