شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/10/09 09:27:59
سرویس اقتصادی
نگاهی به لایحه بودجه سال 99؛

کاهش قیمت بنزین در دستور کار کمیسیون تلفیق نیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ تاکید کرد: کمیسیون تلفیق طرح و برنامه‌ای برای تک نرخی کردن و کاهش قیمت بنزین ندارد.
کاهش قیمت بنزین در دستور کار کمیسیون تلفیق نیست عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 تاکید کرد: کمیسیون تلفیق طرح و برنامه‌ای برای تک نرخی کردن و کاهش قیمت بنزین ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107393682935.jpg کاهش,قیمت,بنزین,در,دستور,کار,کمیسیون,تلفیق,نیست Icana

سیدعلی ادیانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 طرح و برنامه‌ای برای تک نرخی کردن و کاهش قیمت بنزین ندارد، گفت: در بحث مربوط به تک نرخی شدن بنزین هر گفته‌ای، سخن بلاوجه و نظر شخصی خود فرد است که هیچ ارتباطی به مجلس و کمیسیون تلفیق ندارد و احتمالا مطالبات و آرزوهای شخصی خود را بیان می کنند و اساسا این مسئله در دستور کار مجلس و کمیسیون تلفیق نیست.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برابر تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی، نظر مجلس بر ابقاء و تایید تصمیم این شورا است و بنا به اعلامی که مقام معظم رهبری علنا در ادبیات و فرمایشات خود مبنی بر حمایت از سرای قوا داشته‌اند تصمیم این شورا تایید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، چند وقتی است زمزمه‌های در فضای رسانه‌ای مبنی بر تصمیم تعدادی از  نمایندگان برای ارائه طرحی در راستای تک نرخی کردن و کاهش قیمت بنزین در  قانون بودجه سال 99 به گوش می‌رسد اما این مهم تاکنون ازسوی هیچ مقام رسمی تایید نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet