ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1398/10/08 15:31:43
سرویس فرهنگی
سلیمی در واکنش به گردش مالی 40 هزار میلیاردی موسسات کنکور؛

معافیت مالیاتی موسسات کنکور باید برداشته شود

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: در شرایط فعلی معافیت مالیاتی موسسات کنکور به هیچ عنوان معنا و مفهومی ندارد و باید این مسئله بررسی شود.
معافیت مالیاتی موسسات کنکور باید برداشته شود عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: در شرایط فعلی معافیت مالیاتی موسسات کنکور به هیچ عنوان معنا و مفهومی ندارد و باید این مسئله بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810108279819397.jpg معافیت,مالیاتی,موسسات,کنکور,باید,برداشته,شود Icana

علیرضا سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گردش مالی سالانه موسسات کنکور 40 هزار میلیارد تومان و هزینه تبلیغات ماهانه آنها در صدا و سیما بیش از 500 میلیارد تومان است و در این شرایط آیا رفع مالیات این موسسات که می‌تواند 6 هزار میلیارد تومان برای کشور درآمدزا باشد ، ضرورت ندارد، گفت: به اعتقاد بنده موسسات کنکور هم باید مانند سایر صنوف و مردم مالیات خود را پرداخت کنند.

معافیت مالیاتی موسسات کنکور معنا و مفهومی ندارد

وی ادامه داد: در شرایط فعلی معافیت مالیاتی موسسات کنکور به هیچ عنوان معنا و مفهومی ندارد و باید این مسئله بررسی شود.

بیشتر بخوانید:


عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعا رفع معافیت‌های مالیاتی موسسات کنکور می تواند به درآمدهای دولت اضافه کند و در حال حاضر ما نزدیک به 90 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم و موسسات کنکور هم از زمره همین موارد هستند.

سلیمی تاکید کرد: معنا ندارد موسساتی در این حد که با تابلوهای زیبا فعالیت می کنند، از مالیات معاف شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet