خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/10/10 12:34:46
سرویس فرهنگی
بیرانوندی خبر داد

کارستان تلفیق برای فرهنگیان / افزایش 2 برابری درآمدها از محل سود شرکت‌های دولتی

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مصوبه امروز کمیسیون تلفیق برای فرهنگیان را بسیار مهم دانست.
کارستان تلفیق برای فرهنگیان / افزایش 2 برابری درآمدها از محل سود شرکت‌های دولتی رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مصوبه امروز کمیسیون تلفیق برای فرهنگیان را بسیار مهم دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201912101912075943.jpg کارستان,تلفیق,برای,فرهنگیان,/,افزایش,2,برابری,درآمدها,از,محل,سود,شرکت‌های,دولتی Icana

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به مصوبه مهم نشست امروز (سه‌شنبه ۱۰ دی‌ماه) کمیسیون تلفیق، اظهار کرد: به پیشنهاد نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات در کمیسیون تلفیق، مقرر شد درآمد حاصل بند (د) تبصره 16 به دو برابر افزایش یابد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنابر این بند قانونی، دولت مکلف است از طریق خزانه‌داری کل کشور، ماهانه معادل 2 درصد (افزایش رقم یک درصد به 2 درصد) از یک دوازدهم هزینه شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و مؤسسات انتفاعی سود ده وابسته به دولت را از حساب‌های آنها برداشت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل کشور واریز کند.

اعصای کمیسیون آموزش در تلفیق‎

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 مجلس تصریح کرد: این مصوبه که با اهتمام و تلاش نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات به تصویب رسید با هدف هزینه کرد این رقم برای فرهنگیان به تصویب رسید تا در بخش هزینه‌ای به اعتبارات آموزش و پرورش اضافه شود.

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار امیدواری کرد که این مصوبه امروز تلفیق با نظر مثبت نمایندگان در صحن مجلس نیز به تصویب برسد تا کاری مهم برای فرهنگیان صورت گرفته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet