خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/10/16 13:02:35
سرویس فرهنگی
جعفرپور:

بودجه فرهنگی سال آینده باید افزایش یابد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: : تلاش ما این است که بودجه فرهنگی سال آینده رشد مثبت داشته باشد و افزایش یابد.
بودجه فرهنگی سال آینده باید افزایش یابد رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: : تلاش ما این است که بودجه فرهنگی سال آینده رشد مثبت داشته باشد و افزایش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104868546498.jpg بودجه,فرهنگی,سال,آینده,باید,افزایش,یابد Icana

جمشید جعفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بودجه فرهنگی در سال 99 گفت: بودجه فرهنگی سال آینده که تا پیش از این رشد منفی 15 درصد داشت، با کمی تغییر به رشد منفی 10 درصد رسیده است.

نماینده لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی افزود: تلاش ما این است که بودجه فرهنگی سال آینده رشد مثبت داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

قاضی زاده هاشمی: نیازمند اعداد کاغذی در بخش بودجه فرهنگی کشور نیستیم

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گزارش هایی که به دست ما رسیده نشان دهنده آن است که بودجه فرهنگی نسبت به سال های گذشته تغییر اساسی نداشته است و نکته قابل تامل در این باره آن است که بودجه فرهنگی کشور از سال 96 تاکنون تغییری نداشته و تقریبا ثابت مانده است.

جعفرپور با بیان اینکه باید تلاش کنیم بودجه فرهنگی در سال آینده افزایش یابد، تصریح کرد: سال قبل هم با مشکل کمبود بودجه بخش فرهنگی مواجه بودیم و تلاش کردیم بودجه فرهنگی را به حد معقولی برسانیم و امسال هم این کار را در کمیسیون تلفیق بودجه و صحن علنی مجلس انجام خواهیم داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet