هدر موبایل
1398/10/11 13:08:45
سرویس فرهنگی

ارسال گزارش تفحص از سرخآبی‌ها به قوه قضاییه تکذیب شد

رییس هیأت تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان ضمن تکذیب خبر ارسال گزارش تفحص از سرخآبی‌ها به قوه قضاییه و گم شدن ۲.۵ میلیون دلار پاداش پرسپولیس، گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس گزارش تفحص پس از قرائت در صحن می‌تواند به قوه قضاییه ارجاع شود.
ارسال گزارش تفحص از سرخآبی‌ها به قوه قضاییه تکذیب شد رییس هیأت تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان ضمن تکذیب خبر ارسال گزارش تفحص از سرخآبی‌ها به قوه قضاییه و گم شدن 2.5 میلیون دلار پاداش پرسپولیس، گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس گزارش تفحص پس از قرائت در صحن می‌تواند به قوه قضاییه ارجاع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201811101891122605.jpg ارسال,گزارش,تفحص,از,سرخآبی‌ها,به,قوه,قضاییه,تکذیب,شد Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملتضمن تکذیب خبر ارسال گزارش تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به قوه قضاییه و گم شدن 2.5 میلیون دلار پاداش باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس گزارش‌های تحقیق و تفحص برای ارسال به قوه قضاییه باید مراحل قانونی خود را طی کند که در این مورد به خصوص، هنوز مراحل قید شده در آیین نامه طی نشده است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس گزارش تفحص باید در اختیار معاونت نظارت مجلس قرار گیرد تا موارد ارجاعی به قوه قضاییه احصا و در مرحله بعدی گزارش در صحن علنی مجلس قرائت شود که در حال حاضر این گزارش در اختیار معاونت نظارت مجلس قرار دارد.

وی افزود: ممکن است معاونت نظارت تشخیص دهد که این گزارش مواردی برای ارجاع به قوه قضاییه ندارد، در این صورت بر اساس آیین نامه گزارش حتی در صحن علنی مجلس هم قرائت نمی‌شود.

طباطبایی‌نژاد ادامه داد: در صورت  قرائت  گزارش در صحن علنی مجلس، پرونده تفحص با رأی نمایندگان به قوه قضاییه ارجاع می‎شود؛ بنابراین پیش از قرائت در صحن این گزارش نمی‌‎تواند به قوه قضاییه ارسال شده باشد.

تکذیب خبر گم شدن پاداش 2.5 میلیون دلاری پرسپولیس

طباطبایی نژاد درباره خبر منتشر شده پیرامون گم شدن 2.5 میلیون دلار پاداش پرسپولیس نیز گفت: پیش از قرائت گزارش تفحص در صحن علنی مجلس، رسانه‌ای کردن محتوای گزارش تخلف است و شایعات مطرح شده درباره محتوای این گزارش تکذیب می‌‎شود.

رییس هیأت تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد: رسیدگی‎های صورت گرفته توسط هیأت تحقیق و تفحص فقط در محدوده اسناد مربوط به بازه زمانی سال‌های 87 تا 97 بوده که از طریق دو باشگاه در اختیار این هیأت قرار گرفته و خارج از این محدوده هیأت تفحص هیچ گونه رسیدگی دیگری نداشته است و همین موارد مربوط به این سال‌ها نیز همچنان در معاونت نظارت مجلس در حال بررسی است.

بیشتر بخوانید:

پرونده تفحص از سرخآبی‌ها در مسیر صحن علنی مجلس دهم/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet