پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/10/30 19:46:00
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی با اشاره به مواضع ضدایرانی ترامپ:

عصبانیت واشنگتن بدلیل ممانعت تهران از تجزیه کشورهای منطقه است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد مقامات ایالات متحده از نفوذ ایران در منطقه ناراحت هستند زیرا این نفوذ از تجزیه کشورها جلوگیری کرده است.
عصبانیت واشنگتن بدلیل ممانعت تهران از تجزیه کشورهای منطقه است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد مقامات ایالات متحده از نفوذ ایران در منطقه ناراحت هستند زیرا این نفوذ از تجزیه کشورها جلوگیری کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201910109066352630.jpg عصبانیت,واشنگتن,بدلیل,ممانعت,تهران,از,تجزیه,کشورهای,منطقه,است Icana

محمد جواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اتهامات واهی مقامات آمریکایی به کشورمان در خصوص تحولات عراق، گفت: آمریکایی ها با همراهی صهیونیست ها طرح تغییر جغرافیایی منطقه را دنبال می کنند که تحولات یاد شده نیز در راستای این مهم است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها درصدد تجزیه کشورها از جمله عراق و سوریه هستند، اظهار کرد: باید یادآور شد کاندولیزا رایس در زمان جنگ 33 روزه گفت باید خاورمیانه جدید شکل بگیرد و زایش چنین منطقه ای درد شدید در پی خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه شاید طرح شکل گیری خاورمیانه جدید هنوز محقق نشده اما کاخ سفید از عدم اجرای آن هنوز دست نکشیده است، ادامه داد: بر این اساس آمریکایی ها برای انحراف اذهان عمومی دنیا اقدام به دادن آدرس اشتباه می کنند.

  • بیشتر بخوانید؛

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: به عنوان مثال آمریکایی ها سالیان زیادی است که بعد از حمله به برج های دوقلو در یازدهم سپتامبر، منطقه را اشغال کرده و سبب ناامنی شده اند.

جمالی نوبندگانی گفت: مقامات ایالات متحده از نفوذ ایران در منطقه ناراضی و ناراحت هستند زیرا این نفوذ از تجزیه کشورها جلوگیری کرده و مانع اجرای طرح هایشان شده است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این امر در حالیست که اقدامات هماهنگ اخیر روسیه و چین و برگزاری مانور نظامی با کشورمان در منطقه مزید بر علت شده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین باید یادآور شد اتهامات واهی مقامات آمریکایی به کشورمان در خصوص تحولات عراق به نوعی برای افزایش فشارها بر افکار عمومی کشورمان هم محسوب می شود زیرا می خواهند ایران را مسئول مشکلات خاورمیانه معرفی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet