خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/10/30 14:33:00
سرویس سیاسی
گودرزی با اشاره به تحولات بغداد:

ترامپ فراموش کرده مردم عراق آنها را اشغالگر می‌دانند / اتهام‌زنی به ایران برای فریب مردم دنیاست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اتهام زنی رییس جمهور آمریکا علیه کشورمان، فرار از اقدام اخیر نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی عراق توسط نیروهای نظامی ایالات متحده است.
ترامپ فراموش کرده مردم عراق آنها را اشغالگر می‌دانند / اتهام‌زنی به ایران برای فریب مردم دنیاست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اتهام زنی رییس جمهور آمریکا علیه کشورمان، فرار از اقدام اخیر نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی عراق توسط نیروهای نظامی ایالات متحده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104443799653.jpg ترامپ,فراموش,کرده,مردم,عراق,آنها,را,اشغالگر,می‌دانند,/,اتهام‌زنی,به,ایران,برای,فریب,مردم,دنیاست Icana

مسعود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اتهامات واهی مقامات آمریکایی به کشورمان در خصوص تحولات عراق گفت: مقامات ایالات متحده با اقدام اخیر خود دچار نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی عراق شده اند لذا باید پاسخگوی مردم این کشور باشند.

نماینده ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: واقعا جای تعجب دارد ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا چطور می تواند در مقابل اذعان عمومی دنیا فرافکنی کرده و با وجود شواهد کافی، انگشت اتهام به سمت ایران اسلامی نشانه رود.

وی ادامه داد: به نظر می رسد مقامات کاخ سفید باید از خودشان بپرسند ملت عراق چرا باید در مقابل خیانت ها و تجاوزات این کشور سکوت کنند؟.

  • بیشتر بخوانید؛

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: متاسفانه آمریکایی ها استقلال مردم عراق را نادیده می گیرند و از سوی دیگر با حمایت از تروریست های داعشی به غارت این کشور پرداخته اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد ترامپ فراموش کرده که مردم عراق آنها را اشغالگر می شناسند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در حساب کاربری خود در توییتر خطاب به "میلیون‌ها عراقی که تمایل به آزادی دارند و نمی‌خواهند ایران بر آنها سلطه داشته باشد " نوشت: اکنون وقت شما است!

موضع گیری خصمانه رئیس جمهور آمریکا علیه ایران درحالی اعلام شد که سفارت آمریکا در عراق در هفته های اخیر صحنه تظاهرات ضدآمریکایی عراقی‌ها شده است./

 پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet