هدر موبایل
1398/10/28 15:25:02
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس:

اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت می‌کنند

نماینده مردم ملایر گفت: کنش‌گرهای فعال سیاسی اصلاح‌طلب صحبت از تحریم انتخابات نکرده‌اند و اصلاح‌طلبان از صدر تا ذیل بنا دارند که در انتخابات شرکت کنند.
اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت می‌کنند نماینده مردم ملایر گفت: کنش‌گرهای فعال سیاسی اصلاح‌طلب صحبت از تحریم انتخابات نکرده‌اند و اصلاح‌طلبان از صدر تا ذیل بنا دارند که در انتخابات شرکت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105168134296.jpg اصلاح‌طلبان,در,انتخابات,شرکت می‌کنند Icana

محمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اهمیت مشارکت بالای مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: کنش‌گرهای فعال سیاسی اصلاح‌طلب صحبت از تحریم انتخابات نکرده‌اند و اصلاح‌طلبان از صدر تا ذیل بنا دارند که در انتخابات شرکت کنند.

وی در ادامه افزود: شاید در یک حوزه‌ای کاندیدای اصلاح‌طلب وجود نداشته باشد و اصلاح‌طلبان بگویند ما در این حوزه کاندیدای اصلاح طلب نداریم که آن را وارد لیست کنیم، اما این به معنای آن نیست که مردم را از شرکت در انتخابات و از انتخاب افراد تایید صلاحت شده در آن منطقه منع کنند.

 عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: اصلاح‌طلبان به قانون اساسی و پارلمان اعتقاد دارند، اما این انتظار می‌رود به خصوص در این شرایطی که حضور مردم در پای صندوق‌های رای به شدت برای حفظ اقتدار و موقعیت کشور نیاز است، نهادهای مربوطه بحث اجرای دقیق ماده 28 قانون انتخابات را رعایت کنند.

نماینده مردم ملایر اظهار کرد: عواملی از قبیل شورای نگهبان که در بررسی صلاحیت‌ها نقش دارند؛ موضوع ماده 28 قانون انتخابات را با دقت رعایت کنند و این اجازه را بدهند که مردم بتوانند سلیقه‌های گوناگون مورد نظر خود را انتخاب کنند که این مسئله یک ضرورت در شرایط فعلی کشور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet