پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/10/16 13:05:05
سرویس اقتصادی
کوهکن:

خودروسازان شیوه ثبت نام در پیش فروش‌ها را تغییر دهند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید برای جلوگیری از بروز سوءاستفاده، خودروسازان باید شیوه پیش فروش خود را تغییر دهد تا خودرو با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده اصلی برسد.
خودروسازان شیوه ثبت نام در پیش فروش‌ها را تغییر دهند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید برای جلوگیری از بروز سوءاستفاده، خودروسازان باید شیوه پیش فروش خود را تغییر دهد تا خودرو با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده اصلی برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108859769352.jpg خودروسازان,شیوه,ثبت,نام,در,پیش,فروش‌ها,را,تغییر,دهند Icana

محسن کوهکن ریزی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره پیش فروش خودروسازان، گفت: مراجعات مردم به نمایندگان به دلیل عدم موفقیت در ثبت نام در پیش فروش‌ خودروسازان بسیار است زیرا متقاضیان مدعی هستند علی‌رغم تلاش‌های بسیار نمی‌توانند در این پیش فروش ها ثبت نام کنند.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی افزود: اطراف نمایندگی‌ها افرادی پرسه زده و به متقاضیان ثبت‌نام در پیش فروش‌ها پیشنهاد می‌دهند در صورت پرداخت پول، آنها را در این پیش فروش‌ها، ثبت‌نام می‌کنند.

خودروسازان یا نمایندگی‌های فروش مقصر عدم موفقیت مردم در ثبت نام در پیش فروش‌ها نیستند

وی اظهار کرد: با بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد، شرکت‌های خودروساز یا نمایندگی‌های فروش قصوری در عدم موفقیت مردم در ثبت نام در پیش فروش‌ها ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: عده‌ای با اتکا به اطلاعات خود و زد و بندهای موجود سیستم ثبت نام‌ خودروسازان را هک کرده و در پیش فروش‌ها ثبت‌نام می‌کنند، بنابراین نمی‌توان با آنها برخورد کرد زیرا شناسایی آنها مشکل است.

بیشتر بخوانید: خودروسازان افزایش قیمت نداشتند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای جلوگیری از بروز این سوء استفاده، خودروسازان باید شیوه پیش فروش خود را تغییر دهد تا احتمال تخلف کاهش یابد و خودرو با قیمت کارخانه به دست مصرف کننده اصلی برسد.

خبرنگار؛ علی اصغر نظامپور 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet